2726

سلام

کسی بوده که چند روز بعد از هاشور رنگ تتوی ابروهاش رفته باشه ؟

تو ترمیم درست شده آیا ؟

ممکنه کلا رنگ نگیره ؟

آیا دوباره برای تتو هزینه پرداخت کردین؟ یا رنگ نگرفتن از قصور تتوکار به حساب میاد و نباید متحمل هزینه بشیم؟

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

اینم بگم که پوستم خشکه و تا 4 روز هم آب به ابروهام نرسیده و با آ.د چرب می کردم

ضمنا 3 سال پیش هم هاشور کردم جای دیگه و خیلی خوب رنگ گرفت و عالی شد

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Free Glitter Graphics

من زدم اینجوری نشد 

خوب رنگ گرفت 

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بعضی جاهاش رنگش میره یا کمرنگ میشه..ولی واسه ترمیم درست میشه...منم دوهفته پیش انجام دادم

خدای من ممنونم بخاطر دوقلوهای نازم که بعد کلی سختی و استرس سلامت دادی بغلم...انشاالله نصیب همه ی منتظرا بشه🥰
2728
اینم بگم که پوستم خشکه و تا 4 روز هم آب به ابروهام نرسیده و با آ.د چرب می کردم ضمنا 3 سال پیش هم ها ...

من تازه تتوکردم دوبارم ترمیم کردم اما۱۰روزه کاملاپاک شد نمیدونم کاربلدنبودیاکیفیت رنگش افتضاح بود حیف ازاونهمه دردی ک کشیدم وهزینه ای ک ریختم توجوی اب😞

🚫🚫"لطفالایک ممنوع"🙏متشکرم😉🚫🚫
من تازه تتوکردم دوبارم ترمیم کردم اما۱۰روزه کاملاپاک شد نمیدونم کاربلدنبودیاکیفیت رنگش افتضاح بود حی ...

شما چقدر هزینه کردید؟؟؟بعداز اون پماد زدین؟

خدای من ممنونم بخاطر دوقلوهای نازم که بعد کلی سختی و استرس سلامت دادی بغلم...انشاالله نصیب همه ی منتظرا بشه🥰
شما چقدر هزینه کردید؟؟؟بعداز اون پماد زدین؟

بله زدم هزینه تتو۲۵۰ ترمیم هرجلسه ۳۰تومن.تازه میگفت بازبیاترمیم کن.بخدا ده باردیگم میزدبازمیرفت

🚫🚫"لطفالایک ممنوع"🙏متشکرم😉🚫🚫
من تازه تتوکردم دوبارم ترمیم کردم اما۱۰روزه کاملاپاک شد نمیدونم کاربلدنبودیاکیفیت رنگش افتضاح بود حی ...

ای وای . بهش نگفتی؟ خب باید چکار کرد ؟

منم می ترسم هزینه ای که کردم بره هوا و برای تتوی مجدد بخواد دوباره پول بگیره

Free Glitter Graphics

بله زدم هزینه تتو۲۵۰ ترمیم هرجلسه ۳۰تومن.تازه میگفت بازبیاترمیم کن.بخدا ده باردیگم میزدبازمیرفت

وااای چقدر زیااااد...حتما نابلد بوده

من مرداد زدم

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
اینم بگم که پوستم خشکه و تا 4 روز هم آب به ابروهام نرسیده و با آ.د چرب می کردم ضمنا 3 سال پیش هم ها ...

من ۲۷۰ خرج کردم

بار اول رفتم هاشور رنگ نگرف دوباره رفتم سایه کرد جون ملوم نمیشد رو پوستم و در اخر رنگ ابروهام یکم گرف اون مدل خودشو نشون نداد

عزیزم من خودم تتو کارم 

تتوهای جدید مثل تتوهای قدیمی اونجوری موندگاری نداره و اگه پوستتون چرب باشه تا ۲،۳ بارم ترمیم احتیاج داره

هاشوراتو با دستگاه زده و نمونده؟یه کمش ریخته یا کلا هیچی نمونده ازش؟

و صبوری مرا کوه تحسین میکرد...!

بچه ها منم مشکل ابرو دارم چه خوب اینجا مطرح شد. من نمیخوام تتو یاهاشور کنم فقط دم ابروم ازبالا خالیه میخوام اون تیکه ی خالی پربشه خیلی بدفرمه بخدا. حالا برم ارایشگاه چی بگم؟؟نمیخوام فکرکنه من ساده م و... .اخه اگه ببینن کسی ساده س سواستفاده میکنن براش خوب انجام نمیدن. حالا لطفا بم بگید برم بگم ابرومو چکارکن؟

اره طبیعی

بعد ی ماه باید حتما بری مجدد 

پوست قسمت تتو میریزه

کمرنگ میشه طبیعی

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
بچه ها منم مشکل ابرو دارم چه خوب اینجا مطرح شد. من نمیخوام تتو یاهاشور کنم فقط دم ابروم ازبالا خالیه ...

باید ابروهاتو میکروبلیدینگ کنی.یه هاشور خیلی خیلی ظریفه مثل موی طبیعی میشه.تو گوگل یا اینستا سرچ کنی برات میاره نمونه هاشو 

و صبوری مرا کوه تحسین میکرد...!
2706