2737
2734
سلام به همه دوستان
من طی چند سال اخیر بارها دچار ریزش مو شدم که بارداری و زایمان و شیردهی و استرس های بعدش و سختی های مادر بودن و مشکلات متعدد عوامل موثرتری شده بودند برای این ریزش ها .دسته دسته در حمام و بیرون با شانه کردن موهایم در دستم بود و در شرف دیوونه شدن بودم .
انواع اقسام شامپوها و قرصهای ویتامین رو امتحان کردم که هیچ نتیجه ای هم نگرفتم و فقط هزینه های بیخودی بود که متقبل شدم.
هفته قبل با تمام شدن شامپوی خودم ؛‌به اجبار از شامپو بچه دخترم استفاده کردم و نمیدونید که چه معجزه ای شد.
در آبکشی چند عدد و بعد از خشک کردن و شانه کردن موهایم هم چند عدد بیشتر نریخت که مطمئنا اون هم طبیعی است.
به جای این همه شامپوهای بیخود و پر از اسید که جز آزار رسوندن به ریشه و خود مو حاصلی دیگر ندارند ؛‌تصمیم گرفتم دیگر شامپو بچه که من فیروز هم استفاده میکنم ؛ به موهام بزنم.
الان یک هفته است که با خیال راحت به حمام میرم و شب هم با خاطری آسوده و بدون ناراحتی و نگرانی از ریزش مو میخوابم.
امیدوارم برای شما هم همین اثر رو داشته باشه ...
بی تو برای من ، فردا پراز غمه / بی تو هوا پسه ، دنیا جهنمه
ممنون از اینکه تجربت رو در اختیارمون گزاشتی عزیزمممممممم
واقعا برای منم شده کابوس
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلن شامپو بچه حتی فیروزش هم خوبه و عالیه
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2731
2738

من ریزش مو ندارم اما ریشه موهام ضعیف هست به همین دلیل کلا شامپو رو گذاشتم کنار از حنا و سدر استفاده می کنم ولی زود میشورم نمیذارم خشک بشه واقعا ریشه موهام قوی شده دیگه تو برس کردن مو نمیبینم 

ممنون از اینکه تجربت رو در اختیارمون گزاشتی عزیزمممممممم واقعا برای منم شده کابوس

اگه ریزش دارین بیاین این تاپیک ما داریم یه راه حل ک از صفحه ۳ گفته شده رو ادامه میدیم.https://www.ninisite.com/discussion/topic/1479603/کم-پشتی-مو

حافظه قوی هم خودش یه نوع مجازاته...

همونطور که دوستان گفتند شامپوهای فیروز خیلی خوبه

مدل های مختلفی هم داره، ویتامین دی و اسطوخودوس اونو استفاده می کنم و راضیم

خصوصا بعد اینکه فهمیدم بیشتر کارکنان این کارخانه ایرانی، هموطنان معلولمون هستم خوشحال شدم و برای حمایت از اونها به همه دوستانم توصیه می کنم

2706