2733
2734
عنوان

خط چشم ژلی+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 15002 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من با همه مى زنم اما مويى سرنازك عاليه

عکسشو میدی؟ 

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔

زیاد داشتم مویی ولی همش رفته اشغال چون نمیتونستم استفاده کنم این مونده

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
2728

با ماژیکی تمرین کن یمدت دستت که راه افتاد برو مویی از همشون راحتتره

منم ماژیکی داشتم خشک میشد یه مدل ماژیکی داشتم مث مویی بود ظرف ولی قلمش سرش سفت بود مث ماژیکی

این مصیبت هایی ک الان داریم                      بخاطر اون دعاهاییه ک باید به ده نفر ارسال میکردیم و نکردیم  

این ماژیکی ها خیلی ظریف میکشن بخوای پهن کنی میبینی جوهرش دیگه نمیاد پایین

ولی برا موقه هایی که بخوای توی مژه بکشی خیلی خوبه

از مغازه ای که خریدم گفت سرش که خشک شد یه سر دیگه داره اولی رو در بیار دومی میاد بیرون مثل روز اول میشه ازش استفاده کرد ولی من میترسم خراب بشه 

شما داشتین اینجوری؟؟؟

خدایا به امید تو ...
2738
خو در بیار اگه نشد ببر بزن تو سرش 😂✋

حیفه گرونم هستن بزنه خراب بشه چیکارش کنم میبرمش برا خودش میگم درستش کن 

والا یه مداد مشکی دارم اینقد قشنگ میکشه پخشم نمیشه از همه راحتتره 

خدایا به امید تو ...
با ماژیکی تمرین کن یمدت دستت که راه افتاد برو مویی از همشون راحتتره منم ماژیکی داشتم خشک میشد یه مد ...

اسمش؟ 

من آکوا استفاده میکنم خوبه ولی دوس دارم پررنگ باشه ک نمیشه

اره اره دقیقااااا

2706