1147
1226

هر کی کامنت گذاشت واسش خوندم لایک میکنم

شما هم برای خواهرزاده منم دعا کنین

یک روزی انقدر پولدار میشم که وقتی گوشیم هنگ کرد...خیلی بیخیال محکم بکوبمش به دیوار😐😐

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

برا من و عشقم بخون ب هم برسیم منم میخونم

نفسامون وصله جدا ممکنه که خفه شیم❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

برای من دعا کن. خیلی محتاجم🙏🙏🙏🙏

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۱/۸۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
1213

سلام عشقم

واسه من

یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ"یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ"یَا مُجِیبَ مَنْ لا مُجِیبَ لَهُ"یَا شَفِیقَ مَنْ لا شَفِیقَ لَهُ"یَا رَفِیقَ مَنْ لا رَفِیقَ لَهُ.❤

حتما

گلم واسه دسته گلام میخونی که ان شاله سالم وبه موقع بیان بغلم ممنون

هرکی پستم را دید ممنون میشه یه صلوات مهمونم کنه

دوستای گلم میشه واسه سلامتی بچه هام صلوات مهمونشون کنید ؟😘

براى زايمان زنداداشم بخون

‏دخترا وقتی لباس دخترونه میپوشن قشنگ میشن، لباس پسرونه میپوشن قشنگ میشن، لباس نظامی میپوشن قشنگ میشن، لباس نمیپوشن قشنگ میشن. خدایا چیه این موجود اصلا، تمام تنم داره میلرزه
1167

التماس دعا😢😢😢

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان
1241