2737
2734

من ورزشم ميرم ميتونه ازون باشه؟ ترو خدا كمك كنين بايد تا عيد ١٠تا ديكه كم كنم اصلا نميشه

اينايي كه با افتخار تو امضاشون مينويسن “كاربري فلانُم! بازم تركيدم...” فازشون چيه خدايي؟ خب مثلا خوشحالي؟ خب حتما يه كاري كردي كه تركيدي ديگه! افتخار ميكني؟ بي تلبيت  ؟  
فستینگ هم اضافه کن

تقريبا هرروز فستم تا ساعت ٢ظهر هيچي نميخورم ناشتاهم روز درميون اسپينينگ ميرم به نظرت اونو نرم از استاپ درميام؟ چون شنيدم تو كتو ورزش باعث كند شدن روند كاهش ميشه

اينايي كه با افتخار تو امضاشون مينويسن “كاربري فلانُم! بازم تركيدم...” فازشون چيه خدايي؟ خب مثلا خوشحالي؟ خب حتما يه كاري كردي كه تركيدي ديگه! افتخار ميكني؟ بي تلبيت  ؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقريبا هرروز فستم تا ساعت ٢ظهر هيچي نميخورم ناشتاهم روز درميون اسپينينگ ميرم به نظرت اونو نرم از است ...

دقیق رعایت میکنی اصلا چیت نداشتی تو دو هفته

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2731
دقیق رعایت میکنی اصلا چیت نداشتی تو دو هفته

نه بابا اره تقريبا دقيقم 😫

نه بابا اره تقريبا دقيقم 😫

چون اگه یکبار هم چیت داشته باشی از کوتوز در میای ادامه بده میای پایین نگران نباش منم این جوری میشدم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
چون اگه یکبار هم چیت داشته باشی از کوتوز در میای ادامه بده میای پایین نگران نباش منم این جوری میشدم

اخه دوهفته؟ به نظرت ورزشو ادامه بدم؟ برام عدد ترازو خيلي مهم شده عصبيم ميكنه پايين نمياد☹️

2738
اخه دوهفته؟ به نظرت ورزشو ادامه بدم؟ برام عدد ترازو خيلي مهم شده عصبيم ميكنه پايين نمياد☹️

ادامه بده چند روز وزن نکن اصلا ،قرص ویتامین و این موارد نمی خوری

ادامه بده چند روز وزن نکن اصلا ،قرص ویتامین و این موارد نمی خوری

چرا هم ويتامين سي هم منيزيوم مولتي ويتامين و هير برست

تاثير داره مگه

چرا هم ويتامين سي هم منيزيوم مولتي ويتامين و هير برست تاثير داره مگه

به خاطر ویتامین هاست استپ کردی