2737
2734
عنوان

دوستان میشه لطفا بیاین

115 بازدید | 8 پست

سلام وقتتون بخیر میشه لطفا با دلهای پاکتون برای سلامتی عموی همسرم صلوات بفرستین امروز عمل قلب دارن ممنون میشم ازتون    

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  

صلوات عمل قلب بازداره من بابام چندسال پیش عمل کردخدابزرگه

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام استارتر

من توی یه تاپیکی دیدم شما پست گذاشتی بچت بهت وابسته نیست ، میشه بگی دقیقا چه جوریه ؟

پسر من اصلا انگار نه انگار من مادرشم ، خونه مادرشوهرم میریم جمعیت زیاد باشه اصلا سمت من نمیاد ، بیرون میریم بدو بدو میره اصلا نگاه نمیکنه ببینه من میام یا نه ، ۲ سال و ۲ ماهشه ، کوچیکتر بود که از بغل بقیه بغل من نمیومد مادرشوهرم کلی بهم میخندید ، دارم دق میکنم

2728
سلام استارتر من توی یه تاپیکی دیدم شما پست گذاشتی بچت بهت وابسته نیست ، میشه بگی دقیقا چه جوریه ؟ ...

سلام عزیزم من چون خودم بچهگی خیلی وابسته ی مادرم بودم تصمیم گرفتم پسرم رو وابسته بار نیارم از بچگی در حد یکی دو ساعت خونه ی مادرم یا مادر شوهرم میذاشتم الانم من نباشم گریه نمیکنه یا بهونه نمیگیره ولی من هستم همش بغلم میشینه یا رو پاهام میخوابه ولی بچه ی شما انگار شما رو دوست نداره تو خونه اخلاقش چجوریه باهاتون دعوا یا کتکش نمیزنید شیر خودتون رو خورده یا شیر خشک

سلام عزیزم من چون خودم بچهگی خیلی وابسته ی مادرم بودم تصمیم گرفتم پسرم رو وابسته بار نیارم از بچگی د ...

مرسی از اینکا جواب دادی

زود دنیا اومده بود شیرخشکی بود ، باز توی خونه بهتره ، بیشتر غم و غصه ام واسه همینه که بیرون یا مهمونی میریم اصلا سمت من نمیاد ، اصلا منو نمیبینه ، زود که دنیا اومد و شیرخشکی شد من کلا خودمو باختم ، تا دو سه ماه درگیر دکتر بودیم ، وزن نمیگرفت ، منم هیچی از بچه داری نمیدونستم ، شیرشو میدادم باهاش میخوابیدم ، نه حرفی نه محبتی ، به غذا افتاد بدتر شد همش سرپا بودم واسه غذا درست کردن چون وزنشم کم بودمم ، خودمم تنبل بودم اصلا نمیتونستم تند تند کار انجام بدم ، تا یکسالگی هم همش استفراغ میکرد ، کلا کارم شده بود پختن و شستن ، نه بغلی نه نوازشی ، حالا با مادرشوهرم همسایه هم هستم اونا هم خیلی محبت میکنن ، گاهی هم خیلی کم خونه جاری یا مادرشوهر میفرستادم ، میرفت خونه جاریم دیگه بغل من نمیومد ، بهم میخندیدن ، مادرشوهرمم همش میگه انگار نه انگار و ... بیرونم که غریبه میبینه دوست داره بره بغلش ، من خودم محبت زیادی از مامانم ندیدم ، خودمم وسواس دارم همش‌ دوست دار همه چی سر جای خودش باشه ، یه چیزی بگم که اولین باره دارم اینو به کسی میگم ، تنبیه بدنی شدیدم داشتم ، اون موقع ها که استفراغ میکرد گاهی روزی ۵ بار لباس و اینور اونورو کثیف میکرد خیلی بهم فشار میومد عصبی میشدم خسته بودم میزدمش ولی سریع پشیمون میشدم ، زیر ۲ سال تنبیه بدنی زیاد کردم ولی الان ترکش کردم ، خیلی ناراحتم ، خیلی غصه میخورم ، مقصر خودمم ، اصلا من مادر نیستم ، همیشه عصبانیت و ناراحتیمو سرش خالی کردم ، بکن نکن زیاد کردم ، حقمه هرچی سرم بیاد

مرسی از اینکا جواب دادی زود دنیا اومده بود شیرخشکی بود ، باز توی خونه بهتره ، بیشتر غم و غصه ام واس ...

نه عزیزم شما یه مادر سختی کشیده هستین میدونم چه زجری کشیدین ولی خودت سعی کن درستش کنی به خدا خونه نامرتب باشه ظرفا کثیف باشن هیچی نمیشه ولی عمره ماست که داره مثل برق و باد جلو میره و  ما فرصت کمی پیشه عزیزانمون هستیم پس باید قدر این لحظات رو بدونیم بچه ی شما محبت ندیدس تو بچه ها محبت از غذا هم براشون واجبتره اونا محتاج نوازش بغل کردن بازی و وقت گذاشتنن چون متاسفانه از شما محبت ندیده همش دنبال محبت از بقیه است و دوست داره توجه دیگران رو جلب کنه چون تو خونتون ارامش و توجه ندیده کتک یه درد جسمی داره و هزاران درد روحی از خودش به جای میزاره سعی کن بیشتر باهاش وقت بگذرونی باهاش نقاشی بکش بازی کن پارک ببرش بغلش کن نوازشش کن تو حموم باهاش اب بازی کن با لحن مهربون باهاش صحبت کن تا توجهش به خودت جلب بشه بچه بزرگ کردن سخت ترین کاره دنیاست ولی با توکل به خدا و کمی صبر میشه باهاش کنار اومد و برات لذتبخش باشه

2738
مرسی عزیزم حرفات آرومم کرد ممنون که وقت گذاشتی خدا بچتو برات نگه داره

خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم خدا انشاالله نگه دار عزیزان شما هم باشه و بهتون صبر و خوشبختی بده تا بتونین همیشه شاد کناره خانواده زندگی کنید