2410
2553
عنوان

کسایی که نینی دارین میاین یه لحظه؟

141 بازدید | 16 پست

من بچم دو روز پیش دنیا اومد.همه چی خوبه ولی سینه های من نوک نداره همه راهی هم امتحان کردیم فایده نداشت نمیتونه شیر بخوره بچم.اونقدرم زیاد نیس که بدوشمش.چیکار کنم به نظرتون؟شیر خشکم که میدم چند قطره بیشتر نمیخوره.اصلا نمیدونم سیره یا گشنه.😔

شیر خشک نده دیک شیر خودتو نخوره بدبختی گلم 

انقد بده و شیربدوش تا نوک در بیاری 

خدایاشکرت که هر روز سه اتفاق عالی برام میفته😍😍خدایاشکرت که لیزر کردم😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت دندونامو خوشگل کردم😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت ک ب لطف خودت سه جفت کفش گرون باسه جفت کیف ستش که مارک و گرون هستن خریدم😍😍خدایاشکرت که میکرونید لینگ انجام دادم😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت یک شغل عالی که عاشقشم پیدا کردم با درآمد عالی😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت ماشین خریدم و گواهینامه گرفتم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت خونه خریدم عااالی😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

طبیعیه. شیر دوش امتحان کردین. پمپی یا برقی؟

بچه گرسنه جیغ میکشه. نگران اون نباش. اما تا شیرت راه بیفته هر دو ساعت 30 سی سی بهش بده شیر خشک که زردی نگیره. قندش نیافته.

تیکر یک سالگی پسر دومم...

ای جانم... خودت نوک سینت رو بکش بیرون یکم باهاش ور برو بهتر میشه

اصلا شیرخشک بهش نده من سر پسر دومم که خوب سینم رو نمی گرفت صبور نبودم چند بار در روز بهش شیشه دادم دیگه بعد دو ماه کلا سینه ام رو نگرفت... خیلی پشیمون شدم

2714

روغن بزن ب نوک سینت خودت بکشش بیرون باهاش یکم وربرو درست میشه

دلم را کسانی شکستن که هرگز دلم به شکستن دلشان راضی نمیشد،😭😭😭😭چرا کشتیش؟؟؟ آقای قاضی من نکشتمش خودش از حسودی مرد😀😀😀😀😀
طبیعیه. شیر دوش امتحان کردین. پمپی یا برقی؟ بچه گرسنه جیغ میکشه. نگران اون نباش. اما تا شیرت راه بی ...

شیر دوشم امتحان کردم فایده نداشت چیزی نمیاد.آخه بچم ضعیفه نوک سینم وقتی میاد بیرون پهنو بزرگه دهن بچه کوچیکه تو دهنش جا نمیشه اصلا.با هزار زور میکنم تو دهنش تا میاد میک بزنه نوکش برمیگرده داخل.

اخ اخ منم مشگل توروبادوتابچه هام داشتم وهرکاری هم کردم دست نشد اخرشم شزرخشک دادم زخم میشددلم ضعف میرفت ازدردگریه میکردم اخرشم درست نشد ک نشد

🚫🚫"لطفالایک ممنوع"🙏متشکرم😉🚫🚫
رابط سینه وی بخر کمکت میکنه منم مثل تو بودم تا حدی کمکم کرد اما در اخر شیر خشکی شدن 

نه بابارابط هیچ کمکی ب من نکرد وقتی سینه نوک نداره اصلانمیشه 

🚫🚫"لطفالایک ممنوع"🙏متشکرم😉🚫🚫

از همسرت بخواه با قدرت سینه ات رو ماساژ بده. حتما آغوزت خیلی چربه. زیر دوش آب گرم هم خودت ماساژ بده. 

رابط رو هم امتحان کن. اما مدام سینه رو بذار دهنش. راهش رو یاد میگیره.

تیکر یک سالگی پسر دومم...
2706