2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو آب یخ بزار چند ساعت 

و موقع سرخ کردن وقتی سیب زمینی ها رو برمیداری سیب زمینی های گرم رو روی اونیکی ها نزار حرارت باعث میشه اون سیب زمینی ها نرم بشن 

یا سیب زمینی ها رو بزرگ‌برش بزن بریز تو اب جوش به مدت چند دقیقه و از اونجا بزار فریز بعدش سرخ کن 

وقتی تو کامنت ها با کلمات و ادبیات چاله میدانی بقیه رو مورد عنایت قرار میدین و آخر حرفاتون این استیکر رو‌میزارین‌😊 با خودم میگم :اوه شت ..آخه لعنتی چطور میتونی تو اوج درگیری انقدر خونسردی خودتو حفظ کنی آخه 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️😑
تو آب یخ بزار چند ساعت   و موقع سرخ کردن وقتی سیب زمینی ها رو برمیداری سیب زمینی های گرم ...

از تو آب جوش در بیارم بعد بذارم فریزر ؟چند دقیقه تو فریزر باش

یتیمی درد بی درمان یتیمی
از تو آب جوش در بیارم بعد بذارم فریزر ؟چند دقیقه تو فریزر باش

بزارین خشک‌ بشه بعدش بزارین داخل فریزر در حدی که یخ بشه 

و میتونی همینجوری اماده کنی‌برای مصارف بعدی هر موقع خواستی در بیاری و استفاده کنی البته تو این مدل باید سیب زمینی ها درشت درشت باشن بیشتر کنار غذاهای فست فودی خوبه برای خورشت مناسب نیست 

وقتی تو کامنت ها با کلمات و ادبیات چاله میدانی بقیه رو مورد عنایت قرار میدین و آخر حرفاتون این استیکر رو‌میزارین‌😊 با خودم میگم :اوه شت ..آخه لعنتی چطور میتونی تو اوج درگیری انقدر خونسردی خودتو حفظ کنی آخه 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️😑