2733
2739

یه حالت دودلی دارم

از شرایط جامعه

از مشکلات بارداری

از مشکلات سقط

از مسئولیت 

.

.

.

خلاصه همه چی دست به دست هم میده که همش تردید داشته باشم  

كاش ميدانستي براي داشتنت 👶🏻دلي ♥️را به دريا زدم كه از آب 💧واهمه داشت...😣😢( خدايا تا ابد شكرت🥰)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوش به حالت نداری بچه همش دردسره روزی هزاربار حسرت جاری هامو میخورم زیر بار بچه نرفتن هزار بار ماد ...

نه عزیزم

ناشکری نکن

الان توی این شرایط سقط و مشکلات جنین، بدنیا اومدن یه بچه سالم، معجزه است

كاش ميدانستي براي داشتنت 👶🏻دلي ♥️را به دريا زدم كه از آب 💧واهمه داشت...😣😢( خدايا تا ابد شكرت🥰)
2738
بچه يه مسئوليته خيلي بزرگه،فكراتو بكن،من الان كه پسرم ٢ ماهشه همش ميگم چه راحت بود زندگيم بابا،الان ...

همین دیگه

الان همه از بچه می نالن

آیا بچه ها اینقدر شیطون شدن که همه بابا و مامانا شاکی هستن؟   یا مادرا صبرشون کم شده؟

منم همش دو دل ميشم

بچه می بینم دلم ضعف میره هاااا ولی نمی تونم قاطع بخوامش  

همین دیگه الان همه از بچه می نالن آیا بچه ها اینقدر شیطون شدن که همه بابا و مامانا شاکی هستن؟ & ...

هر جفتش،الانم انقدر سخت ميگيرن كه نگو،من اوليم سقط شد باز حامله شدم،شوهرم نميزاشت تو خونه راه برم نكنه بچه چيزيش شه،٩ ماه نشستم تو خونه فقط،بعدشم كه دنيا اومد بازم تو خونه ام،كلافه شدم بخدا،يه رستوران رفتيم چند وقت پيش فقط پول داديم اصلا نفهميديم جي خورديم بسكه گريه كرد،بچه داري واقعا سخته،البته ناشكري نميكنم اصلا،انشاالله شيرين ميشه ما هم لذت ميبريم،فقط بهت بگم يه سال تا يه سال و نيم بايد از تفريحاتت بگذري

2706