2733
2734
عنوان

تجربیات بارداریتون

107 بازدید | 14 پست

سلام من میخوام اگه خدا بخواد اقدام کنم برا بارداری میخواستم از تجربیاتتون برام بگین چیکارا کنم ؟؟؟ چیا بخورم؟؟ مهمتریناش چیاس؟؟؟ برای زیبایی بچه فقط عامل ژنتیک مهمه؟؟؟ ممنونم چون یه دفعه ای شده تصمیمم اطلاعاتم کمه واقعا😘

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
فقط سعی کن لذت ببری از تمام لحظه ها سخت نگیر خیلی میوه زیاد بخور مایعات غذاهاتو  مقوی نه این ...

خیلی درگیرم که وزنم زیاد نشه اگه بتونم تا ۸ تا ۱۰ اضافه کنم خوبه

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ماه اخر شدم۹۰ کیلو😣بعد زایمان ۸۰ الانم کم کم دارم کم میکنم وزنمو در کل یه مقدار اضافه مزن طبیع ...

انشالله زودتر به وزن دلخواهت برسی عزیزم 

اضافه وزن نداشته باشی اصلا ،ازمایش اسپرم و ذخیره تخمدانو سونو واجبه واجبه واجبه ،عفونت زخم نداشته باشی شیرینی جات مصنوعی رو کم کنی در عوض چیزای مقوی بخوری ۳ الی ۴ماه اول نباید وزن زیادی رو اضافه کنی 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
اضافه وزن نداشته باشی اصلا ،ازمایش اسپرم و ذخیره تخمدانو سونو واجبه واجبه واجبه ،عفونت زخم نداشته با ...

مرسی عزیزم 😘

2738
مرسی عزیزم 😘

فقط از اسپرم و ذخیره تخمدانو جدی بگیر من ذخیره تخمدانمم خوب بود ولی از اسپرم ندادیم بارداریم پوچ شد خیلی عذاب کشیدم میگن از ضعیف بودن اسپرم بوده شاید اگر قبلش ازمایششو میدادیم دارو استفاده میکردیم من این همه ضربه نمیخوردم این همه خون از دست نمیدادم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
فکر نمیکنم ازمایش اسپرم و ذخیره تخمدان واجب باشه فقط قبلش یه چکاب خودتون باید برید پیش دکتر زنان ق ...

من رفتم کیست آندومتریوز دارم نگرانم نمیدونم از اقدامم تا بارداریم چقدر طول میکشه .؟؟؟؟ 

فقط از اسپرم و ذخیره تخمدانو جدی بگیر من ذخیره تخمدانمم خوب بود ولی از اسپرم ندادیم بارداریم پوچ شد ...

متاسفم ناراحت شدم اره واقعا سخته مرسی خیلی نکته مهمی بود انشالله خدا یه نی نی خوب بهت بده به زودی

متاسفم ناراحت شدم اره واقعا سخته مرسی خیلی نکته مهمی بود انشالله خدا یه نی نی خوب بهت بده به زودی

مرسی انشالله شما هم راحت باردارشی

من رفتم کیست آندومتریوز دارم نگرانم نمیدونم از اقدامم تا بارداریم چقدر طول میکشه .؟؟؟؟ 

نمیدونم عزیزم این سوالیه که از دکترتون باید بپزسید

به هر حال صحبتهای ما از روی تجربه خودمونه

ولی ان شالله هرچی زودتر خدا یه نی نی خوشگل ناز بهت عطا کنه و لذتش رو ببری

نمیدونم عزیزم این سوالیه که از دکترتون باید بپزسید به هر حال صحبتهای ما از روی تجربه خودمونه ولی ا ...

میگن یکم بیشتر طول میکشه اصولا برام دعا کن که زیاد منتظر نمونم اصلا از انتظار خوشم نمیاد😓

مرسی انشالله شما هم راحت باردارشی

خدا کنه برام دعا کن

2706