2737
2734
عنوان

مامانم خیلی ناراحته

285 بازدید | 23 پست

داره رژیم میگیره صورتش خیلی چروک شده،غصه میخوره،،،شما از کرمی چیزی استفاده نکردین برای چروکای صورتتون؟؟؟اثر داشته؟؟

معرفی کنین لطفا

جیگر من 28 شهریور دنیا اومد،فداش بشم❤😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کرم شب لوره آل ضد چروک برای سنین بالای پنجاه استفاده کنن

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)

من رژیم گرفتم..صورتم لاغر شده خوشم میاد..صورت چاق دوس ندارم اصلا..من چندروز دیگه میرم جوانسازی پوست میکنم..همکارم کرده خیلی خوب شده..انگار آب رفته زیر پوستش

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738

رژیم حتما با ورزش باشه که افتادگی صورت و پوست پیدا نکنه

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
من رژیم گرفتم..صورتم لاغر شده خوشم میاد..صورت چاق دوس ندارم اصلا..من چندروز دیگه میرم جوانسازی پوست ...

بالیزر؟

دائمیه یا باید تمدید بشه؟

میشه واسه نی نی دار شدن خواهرم صلوات بفرستین
2706