2737
2734

سلام 

خاله من الان چند روزه همش فشار خونش ۱۹ یا ۲۰ هست چندبار دکتر رفتن دز داروش رو زیاد کردن ولی بازم کنترل نمیشه آیا تجربه ای دارین؟

خودش میگه دکتر برام مولتی ویتامین داده از اونه دیروز دکتر مولتی ویتامینش رو عوض کرد ؟ یکی دو روزم نخورد کلا اما اثر نکرد؟

یه مقدار چای ترش دم کن بخور برای تعدیل فشار خون خیلی خوبه

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد

عصبی نشده تو این چند روز؟

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوسبز و رنده کن‌ تو ماست کم چرب بهش بده بخوره

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
2728
2738

البته دکتر بهتر میدونه ولی احتمالا ایشون فشار خون عصبی دارن.مامان منم اینطوری بود الان با دارو کنترل میشه.۲۴ ساعت باید دستگاه فشار بهش وصل باشه اتوماتیک خودش محاسبه میکنه میانگین میگیره البته باز میگم دکتر باید تشخیص بده سرخود کاری نکنید.دکتر عمومی هم نبرید فقط متخصص داخلی یا قلب

خیلی بالاست 19  

آب پرتقال طبیعی یک لیوان خوبه بخورن 

بعد صبح و ظهر و شب باید فشارشونو بگیرین و بنویسین و به دکتر ش گزارش بدین که دکتر ببینه دارو ها در حال اثرکردنن یا نه..که کم و زیاد کنه دارو یا عوض کنه ...نکته بعدی اینه که داروی فشار کم کم فشار پایین میاره مثلا میاد روی 17 بعد 15 و کم کم 12

اگر یهو فشار بالا افت کنه خطرناکه 

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
خیلی بالاست 19     آب پرتقال طبیعی یک لیوان خوبه بخورن  بعد صبح و ظهر و شب باید فشا ...

دکتر گفته اونقدر فشارت بالا بوده بدنت بهش عادت کرده که تو این فشار رو متوجه نشدی براش ویتامین ب نوشته امپولش رو بزنه ویتامین د و دز داروی فشار رو برده بالا خلاصه طفلی ها چند روزه دکترن و هیچی گفتم شاید سنتی اثرش بیشتر باشه 

2706