2410
2553
عنوان

ماجرای منو دوستم

| مشاهده متن کامل بحث + 3277 بازدید | 31 پست
منم یه دوست بی خاصیت داشتم بعد ۱۴ سال گذاشتمش کنار... یعنی اون بخاطر یه اشتباهش که من باهاش سرسنگین ...

دقیقا

من چند باری ازش کمک خواستم اما ظاهرا از روی حسادت هی بهونه میورد من امروز حالم خوب نیس،حوصله ندارمو فلان

اما وقتی خودش ازم کمک میخواست اگه اینارو میگفتم بهش برمیخورد! منم هیچوقت بهش نه نگفتمو کمکش کردم درصورتی ک من واسه خانواده خودم اینکارارو انجام ندادم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهم میگفتن این آدم برای منفعت خودش هرکاری میکنه حتی شده باشه تو رو جلوی بقیه کوچیک میکنه ولی من باور ...

خب مگه همسرته اینجوری ناز میکنه ـبگو ب دررررک بزار بره 

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
2720
ازش برمیاد چون من بهش گفته بودم دوس ندارم عکسمو کسی ببینه اما اون عکس دونفرمونو برای دوست پسرش فرست ...

بعد توقع داری واس بقیه نفرسه عکستو.مطمعن باش باهاش به هم بزنی دوستیتو.عکسات همه جای عالم میره

بعد توقع داری واس بقیه نفرسه عکستو.مطمعن باش باهاش به هم بزنی دوستیتو.عکسات همه جای عالم میره

بخدا موندم چیکار کنم

من میخوام بدون دعوا و بحث کنار بکشم ولی خودش همش دعوا راه میندازه

اگه الان تمومش نکنم دو روز دیگه ک میخوام ازدواج کنم شوهرم جوری این دوستیو تموم میکنه ک مطمئنم خون بپا میشه

چون همین الان بشدت از این دوستم متنفره

کافیه بفهمه من هنوز باهاش در ارتباطم اونموقع تیکه بزرگم گوشمه

2714
دقیقا من چند باری ازش کمک خواستم اما ظاهرا از روی حسادت هی بهونه میورد من امروز حالم خوب نیس،حوصله ...

اره بخدا منم خیییلی کارا براش انجام دادم که اون هییییچوقت انجام نمیداد برام...بماند... دندون لق رو باید کَند...من خودش قیافه گرفت براش گرون تموم شد چون دوست خوبی رو از دست داد

خدای خوب ومهربونم😘😍خودت مراقب همسرم وفرزندانم وخودم وخانواده م باش😍😘😍😘
بخدا موندم چیکار کنم من میخوام بدون دعوا و بحث کنار بکشم ولی خودش همش دعوا راه میندازه اگه الان تم ...

اتفاقا بهترین موقعیتِ بنداز گردنِ همسرت... بگو فلانی گفته دوست ندارم با هیچ دوستی رفت وامد داشته باشی... بگو خوشش از ارتباطات دوران مجردی و...نمیاد.میگه تو دیگه متاهلی وقتی واسه رفیق بازی نداری... اگه باهات جایی قرار گذاشت بگو نمیتونم بیام میترسم شوهرم بفهمه...بذار فک کنه شوهر ذلیلی😅 دوبار باهاش بیرون نری نحرفی چت نکنی و...میره خودش...بدون دعوا و بی سروصدا کم‌کم باش سرد رفتار کن مطمئن باش همچین آدم خودخواه ومغروری ببینه دیگه منفعتی براش نداری زود تموم میکنه دیگه طرفت نمیاد

بخدا موندم چیکار کنم من میخوام بدون دعوا و بحث کنار بکشم ولی خودش همش دعوا راه میندازه اگه الان تم ...

پس هرکاری کردی زودی دوستیتو باهاش به هم بزن تا زندگیتو خراب نکرده.عجب ادمیه اون😒😒😞

یهویی کنار نکش 

وگرنه هر رفتاری ممکنه ازش سربزنه 

ارتباطتو اروم اروم باهاش کم کن 

اگه هفته ای ۴.۵ بار تلفنی حرف میزنی به هفته ای سه بار و بعد دوبار وبعد صفرش کن 

اگه همو درطول هفته چندبار میبینی کمش کن 

اونم بارفتار همیشگی رو حفظ کن 

اینجوری اروم اروم میپزیش که بدون کینه ودلخوری دور شه ازت

اتفاقا بهترین موقعیتِ بنداز گردنِ همسرت... بگو فلانی گفته دوست ندارم با هیچ دوستی رفت وامد داشته باش ...

خب وقتی ببینه فقط واسه بیرون رفتن با اون بهونه میارم اما با بقیه دوستام میرم ساکت نمیشینه ک

میره همه جارو پر میکنه

من یه بار بهش گفتم مامانم راضی نیس وای نمیدونی چیکار کرد ، رفت گفت مامانش فک کرده دخترش مریم مقدسه من شیطونم از راه ب درش میکنم!!

یجوری حرف زد انگار من با هزارتا پسر دوست بودم!!!!!

یهویی کنار نکش  وگرنه هر رفتاری ممکنه ازش سربزنه  ارتباطتو اروم اروم باهاش کم کن  ...

آره فعلا دارم ب همین روش پیش میرم امیدوارم دوباره سادگیم گل نکنهو کاراشو فراموش کنم

خب وقتی ببینه فقط واسه بیرون رفتن با اون بهونه میارم اما با بقیه دوستام میرم ساکت نمیشینه ...

ببین گلم اگه میخوای بدون دردسر مشکلت حل بشه باید یه مدتی از بقیه دوستاتم دوری کنی آبا که از آسیاب افتاد بازم برو طرف اونایی که احساس میکنی دوست واقعیتن و کنارشون آرامش داری...بعد به هیشکی اعتماد کااامل نکن همچیزا خصوصیت رو نگو...حرف مهمی داشتی با خدا حرف بزن🌹که بهتر از اون شنونده ی بی منت💖رازدار😍

2706