2726
عنوان

ماجرای منو دوستم

3285 بازدید | 31 پست

یه دوست صمیمی دارم ک تقریبا هفت ساله ک باهم دوستیم

از خواهر بهم نزدیکتریم

از ریزو درشت زندگی هم باخبریم

یه چیزایی از هم میدونیم ک حتی خانواده هامونم نمیدونن!

یه جورایی گاو صندوق هم هستیم!!!

تو تمام این مدت هر دفه سر موضوعات مسخره باهام قهر میکرد

مثلا میدید من با یکی دیگه از دوستام رفتم بیرون دعوا راه مینداخت

ازم کاری میخواست بهش نه میگفتم قهر میکرد

همییییشه خدا مثه طلبکاراس

تو چرا بهم زنگ نمیزنی، چرا اینجوری باهام حرف میزنی، چرا با بقیه گرم میگیری، چرا تو جمعی میری ک من خوشم نمیاد

ادامشو تو پست بعدی میگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تا همین یک سال پیش فک میکردم همیشه حق با اونه و هربار خودمو کوچیک میکردمو پا پیش میزاشتم برای آشتی در صورتی ک وقتی قهر میکرد جواب تماسامو نمیداد و وقتی منو میدید روشو اون طرف میکرد!!

ازش عذر خواهی میکردم درصورتی ک مقصر نبودم اما اون حتی عذرخواهیمو قبول نمیکرد

هر کس مارو میدید میگفت مگه تو بردشی؟؟

خیلیا بهم میگفتن این آدم ارزش این کارارو نداره،قابل اعتماد نیس،اینهمه بهش بها نده

منم یه همیچن دوستی داشتم که واقعا دوسش داشتم ولی از یه روز دیگه جواب تلفنمو نداد! کلی زنگ پیام هیچی که هیچی تا اینکه نگرانش شدم رفتم در خونشون میخواستم کارت عروسیمم بهش بدم ، گفتم نگرانت شدم چرا جوابمو نمیدادی! گفت شمارت از تو گوشیم پاک شده بود شمارتو نداشتم !! بعدش همون لحظه بهش زنگ زدم گفتم پس شمارمو ذخیره کن دیدم گوشیش که زنگ خورد اسمم افتاد رو گوشیش!! شمارم تو گوشیش بود ! خودش به تته پته افتاد ، منم زود بحثو عوض کردم باهاش خداحافظی کردم اومدم خونه ، همون شب شمارشو پاک کردم دیگه ام خبری ازش ندارم

فقط دلم میخواست که بدونم دلیل این کارش چی بود !

منم یه همیچن دوستی داشتم که واقعا دوسش داشتم ولی از یه روز دیگه جواب تلفنمو نداد! کلی زنگ پیام هیچی ...

آخه چرا اینقدیهویی؟😕

من با چندتا ازدوستام همینکاروکردم چون اصلا شرایط دوستی باهاشونو نداشتم مثلا اذیتم میکردن یا حسادت میکردن یا میرفتن بیرون به من نمیگفتن یا توقع داشتن دعوتشون کنم خونم درصورتیکه شوهرم خونه بود همیشه هم متلک مینداختن خیلی اذیت میشدم باهاشون منم دیگه قطع رابطه کردم 

عه منم دوستم الان یک هفته هست بیدلیل باهام سرسنگین شده اصلا سلام بزور خداحافظی به زور یک کلمه باهام حرف نمیزنه درصورتیکه قبلا خیلی باهم خوب بودیم هیچ اتفاقی هم نیوفتاده

منم دیگه گفتم بدرک اصلا محلش ندادم امروزم دوباره تو باشگاه میبینمش نمیخوام محلش بدم

قبلنا چقدر اصرار میکرد حتما بیا خونمون بیا باهم بریم بیرون فلان چمیدونم مردم هم قاطی کردن بخدا

🧚‍♀️

منم یه دوست اینجوری داشتم صب تا شب خونمون بود فامیل دور بودیم یهو ازش بی خبر شدم تا ی سال بعدش دیدم با یه اقایی ازدواج کرده ک دوست صمیمی پسرخالمه‌از ترس این ک لوش بدم از وقتی دوس شدن گفته بود با من و یه دوست دیگم ک همسایه این اقا میشد ارتباطشو قطع کنه 😂😂😂😂😂دوست مام ک لنگ شوهر مارو فروخته بود😂😂😂😂😂😂

بهم میگفتن این آدم برای منفعت خودش هرکاری میکنه حتی شده باشه تو رو جلوی بقیه کوچیک میکنه ولی من باور نمیکردم

ولی تو این یک سال ب خیلی از چیزا پی بردم

تو حرف زدناش فقط توهینو نیشو کنایه میبینم

شخصیتمو کوچیک میکنه

منو جلوی بقیه بد نشون میده

وقتی بحثمون میشه برای اطرافیانش تعریف میکنهو میزنه زیر گریه ک دیدید این با من چیکار کرد درصورتی ک من اصلا بهش بدی نکردم

و خیلی چیزای دیگه ک طولانیه و نمیشه گفت

صمیمیتمو باهاش کمتر کردم، وقتی قهر میکنه و دادو بیداد راه میندازه منم جوابشو میدم تهشم میگه خب ما باهم صمیمی هستیم من انتظارم از تو بیشتره!!!

آخه چرا اینقدیهویی؟😕 من با چندتا ازدوستام همینکاروکردم چون اصلا شرایط دوستی باهاشونو نداشتم مثلا ا ...

من با خیلیا این کارو کردم ولی این دوستم واقعا مثله خواهرم بود ! خیلی دوسش داشتم ، تو درسای دانشگاه که مشکل داشت همش میرفتم خونشون کمکش میکردم 

در حدی اخلاقامون بهم نزدیک بود که من همون طوری که تو خلوت با خودم حرف میزدم باهاش صحبت میکردم هیچ حرفی تو دلم نبود که بهش نگفته باشم اونم همین طور ، واقعا دلیل این کارشو نمیفهمم ، خیلی دلم میخواست که حداقل بدونم چرا ! ولی دیگه غرورم اجازه نداد بهش زنگ بزنم

منم یه همیچن دوستی داشتم که واقعا دوسش داشتم ولی از یه روز دیگه جواب تلفنمو نداد! کلی زنگ پیام هیچی ...

این هم دقیقا همینجوریه

وقتی از چیزی دلخور میشه (اونم بی دلیل) یهو میزاره میره و خبری ازش نمیشه باید بری بهش التماس کنی تا حرف بزنه

منم یه دوست بی خاصیت داشتم بعد ۱۴ سال گذاشتمش کنار... یعنی اون بخاطر یه اشتباهش که من باهاش سرسنگین بودم قهر کرد...منم دیگه محلش ندادم...خییییلی کارا ومحبتا براش کردم.. اون یه قدمم برام برنداشت بخدااا هیچی...

خدای خوب ومهربونم😘😍خودت مراقب همسرم وفرزندانم وخودم وخانواده م باش😍😘😍😘
2706