2733
2734

سلام

از همه عذر می خوام که راحت صحبت میکنم

هفته دوازده رو تموم کردم. دیشب در حین خواب احساس کردم مثل حالت پریود خیس شدم

وقتی چک کردم با مقدار زیادی ترشح قهوه ای روشن و رقیق مواجه شدم. در حدی که لباسم کاملا گثیف شده بود.

هفته پیش توی سونوی NT نوشته بود جفتم مارژینال پرویا هست.

و اینکه از مضرات جعفری خبر نداشتم و دیشب شام ساندویچ مرغ با پیاز و جعفری فراوان خوردم.

الان از دیشب جرات نمیکنم از جام تکون بخورم.

خونه مون هم طبقه ی دومه، نمدونم چیکار کنم.

دارم از استرس میمیرم.

یعنی بچه م مرده ؟؟

ای دوست قبولم کن و جانم بستان / مستم کن و از هر دو جهانم بستان / با هرکه دلم قرار گیرد بی تو / آتش به من اندر زن و آنم بستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه خدا نکنه 

بگو شوهرت شیاف بگیره مصرف کن

تکون هم نخور از جات چند روز استراحت داشه باش تاقطع شه

منم همینجوری لک بینی شدید داشتم با شیاف پروژسترون برطرف شد

خدایا همه چیو سپردم ب خودت 💞
2738

نه عزیزم نگران نباش من از هفته ۵ اینجورم رفتم سونو ک ببینه خارج رحمه یاداخل رحم سونو پیشرفته داخل رحمه و ب خاطر خون های ک دور جفت هس اینجوره شیاف پروژستورون مصرف میکنم خداروشکر چیزی نیس اصلا نگران نباش برو دکتر پروژسترون میده

غم روزی مخور برهم نزن اوراق دفتررا.....که یزدان قبل طفل پرکند پستان مادر را .....

ممنون از همگی به خاطر دلگرمی ای که بهم میدین.

مطب دکترم امروز تعطیله علاوه بر اینکه نمدونم از پله پایین رفتن خطرناک نیست ؟؟

ای دوست قبولم کن و جانم بستان / مستم کن و از هر دو جهانم بستان / با هرکه دلم قرار گیرد بی تو / آتش به من اندر زن و آنم بستان

چه طوری دلت میاد این جمله رو بگی؟

بچت زنده هست....

برو سونو

و شیاف سیکلوژست ۴۰۰ هز ۱۲ ساعت بذار

و فقط برای دستشویی رفتن از جات بلند شو

گر خداوند من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.....
اگه درد شدید کمر و شکم داشته باشی نگران کنندس ...برو دکتر خیالت راحت بشه  استرس بدتره....

دیروز یکم زیر دلم و تخمدان هام تیر میکشید ولی شدید نه

الانم دردی به اون صورت ندارم

حتما حتما برو دکتر که بهت شیاف بده...و استراحت استراحت استراحت...پله اصلا اصلا بالاپایین نکن .دشویی فرنگب استفاده من.رابطه هم ممنوع..بخاطر نوع جفتته که دهانه رحم رو پوشونده..منم 8 هفته خون قرمز دیدم سونو گفت بخاطر جفته از منم رو دهانه رحمم بود با چیزایی که گفتم سونو 12 هفته رفت بالا..ولی من همچنان ب دلیل نامشخص خون قرمز میاد برام..عزیزم نگران نباش وقتی میگن مضره نه اینجور مصرفی در حجم و دفعات پی در پی..حالا دفعه بعد نخورید. لکه بینیت بخاطر جفتته و اصلا چیزای گرم نخور و اولین اقدام برو دکتر.

راستی منم خونم پله داره بخاطر استراحتم بیش دوماه میشه که خونه مامانمم.ان شاالله نی نی بسلامتی بغل میگیری نگران نباش

2706