2726
عنوان

شیوه های کلاه برداری از تو دوست عزیزی که دنبال نتی

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مورد داشتبم تو همین سایت که لباس همون نبوده یا بعد واریز بلاک شدن ب همبن سادگی

دوبار از همین دی جی کالا جنس سفارش دادم اوردن دم در.جنس اشتباهی.پس فرستادم .حالا مثلا معتبرشون اینه 

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
دقيقا امروز اخبار پليس فتا گفت همش كلاه برداريه اعتماد نكنيد

جدیدا هم بعضی کاربرای مجازی به اسم مریضی و دوا و دکتر متوسل به قسم و هزار و یک دروغ میشن

و بنام خیر سراغ ندارید یا پدرم مریضه مادرم عمل فلان داره و اینقدر هزینه داره هیچ پولی نداریم و بعضی هاشون قسم میدن 

دقیقا دست میزارن رو نقطه ضعف مردم و از ادمای ساده اخاذی میکنن زیاد دیدم 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

دوستان شیوه های جدید کلاهبرداریه.... دقت کنید!  

بنام مریض ودوا و درمان قسم میخورن حتی مدرک پزشکی فیک نشون میدن

تو کاربرای مجازی خیلیییییی زیاد شده متاسفانه ....مراقب باشید

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

خانما من.خودم اقدامی ام.برا بچه..تو.تاپیک.های قبلیم مشخصه....اما دزد نیستم..بمن گفتن هر چی نت بیشتر بفروشی هر.گیگ 700 میدم بهت...من.برا.همون تا پیک زدم...ولی فک.نمی‌کردم انگ دزد بهم بخوره...فقط میگم اگ.دزدم خدا داغ بچه رو.بذازه ب دلم همین..من فقط میخاسم کار کنم همین

2706