2703
2553

شوهر دختر خالم از داداشای زنش خوشش نمیاد.(معمولا خونه خالم اینا هستن و کم میرن خونه ی خودشون) و علنی ابراز می کنه اینو

مثلا تو خونه ی خالم که هستن شوهرش مدام زیر لب غر میزنه به برادر زناش. اونم به خاطر یه اخلاقی که داداشای دختر خالم دارن که اونم دستور دادنشونه. مثلا با آشپز خونه یه متر فاصله دارن اما قاشق رو میگن آبجی پاشو بده. شوهرشم خوشش نمیاد از این رفتار. خیلی وقتام با خالم حرفشون شده(البته دامادشون چیزی نمیگه بیشتر خالم ناراحت میشه یه چیزی میگه).... همه ی دعواهاشونم سره همین قضییه ست. مثلا بچشون اذیت میکنه شوهرش میگه به داداشای فلان فلان شدت رفتن. بعدم دعوا و قهر. دختر خالمم میگه داداشامن تو چیکار داری... به نظرتون چیکار باید کرد؟ هیچ مشکلی با هم ندارن فقط همین قضییه ست. راهکاری دارید؟

دخترخالت بلد نبود تاپیک بزنه به شما گفته بیای موضوعشو اینجا مطرح کنی؟

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌

داماده پرو براي حفظ عزت زنش خوب نره اونجا زوره مگه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من ميخواستم بگم ديدم قبلان اين و گفتم خوردنم ديگه نگم 😂😂😂راهكار ارايه دادم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

خب اون تو نی نی سایت نیست. اصلا نمیشناسه اینجا رو.

آخه خیلی وقتا زنگ میزنه بابام مشورت میخواد منم گفتم ببینم میتونیم یه راهکار خوب پیدا کنیم یا نه

من راهکار خوب دارم ولی چون دختر خالت نیستی نمیگم .

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
2714

شوهرش اینقدر نازک نارنجیه مجبور نیست هر روز خونه ی مادرزنش پلاس بشه و بخوره و بی ادبی بکنه! بیجا کرده.بعضی دامادا دنبال بهانه میگردن حالا اگه خانواده ی خودشون هر کاری بکنن میگن نهههههههه اشتباه میکنی چیزی نشده که😐

من ميخواستم بگم ديدم قبلان اين و گفتم خوردنم ديگه نگم 😂😂😂راهكار ارايه دادم 

افرین😂

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
دو تا بچه دارن برای اینکه اذیت نشن خیلی میرن خونه مامان اینا

هرچي وقتي ناراحته نبايد بره 

2706