2726
عنوان

دعای نور به نیت رفع تب

46285 بازدید | 10 پست

سلام دوستای عزیزم

میشه لطفا به نیت قطع شدن تب پسرم دعای نور بخونید

ایشالله به خواسته های قلبیتون برسید

بِسْمِ اللّهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّهِ نُورٌ عَلى نُورٍ، بِسْمِ اللّهِ الَّذى هُوَ مُدَبِّرُ الاُْمُورِ، بِسْمِ اللّهِ الَّذى خَلَقَ النُّورَ مِنَْ النُّورِ، اَلْحَمْدُ لِلّهِ الَّذى خَلَقَ النُّورَ مِنَ النُّورِ، وَ اَنْزَلَ النُّورَ عَلىَ الطُّورِ، فى كِتابٍ مَسْطُورٍ، فى رَقٍّ مَنْشُورٍ، بِقَدَرٍ مَقْدُورٍ، عَلى نَبِيٍ مَحْبُورٍ، اَلْحَمْدُ لِلّهِ الَّذى هُوَ بِالْعِزِّ مَذْكُورٌ، وَ بِالْفَخْرِ مَشْهُورٌ، وَ عَلَى السَّرّاءِ وَ الضَّرّاءِ مَشْكُورٌ، وَ صَلَّى اللّهُ عَلى سَيِّدِنا مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطّاهِرينَ.

من خوندم‌...شمام برا پسرمن دعا کن ۲۵ روزشه ایتقددد بینیش کیپ شده که شیر نمیتونه بخوره بچم...دعا کن تا صب اذیت نشه صب ببرمش دکتر...

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من خوندم‌...شمام برا پسرمن دعا کن ۲۵ روزشه ایتقددد بینیش کیپ شده که شیر نمیتونه بخوره بچم...دعا کن ت ...

منم دخترم دماغش کیپ میشد.ببین قطره بینی بگیر به قدری بریز توی دماغش که پر بشه بعد سریع برش گردون تا همه رو بریزه بیرون.البته با دقت اینکارو بکن که خدایی نکرده زبونم لال اتفاقی نیوفته.من دو ماهگی دخترم دکتر اونجوریش کرد دیگه دماغش کیپ نشد

من خوندم‌...شمام برا پسرمن دعا کن ۲۵ روزشه ایتقددد بینیش کیپ شده که شیر نمیتونه بخوره بچم...دعا کن ت ...

خیلی ممنون عزیزم

حتما بخاطر رفلاکسه

قبل شیردهی قطره بینی براش بریز و تمیز کن تا بچه بتونه راحت نفس بکشه

اگه قطره نداری خودت یکم با نمک خیلی رقیق درست کن و براش بریز

تا صبح ببرش دکتر

منم دخترم دماغش کیپ میشد.ببین قطره بینی بگیر به قدری بریز توی دماغش که پر بشه بعد سریع برش گردون تا ...

پاف بینی دکتر داده بهش...میزنم بعد با فین گیر میکشم بیرون اما چیز زیادی تو بینیش نیس...بیشتر کیپه...دعا کن براش تا صب ادیت نشه...آخه کولیکم داره بچم...از وقتی دنیا اومده همش درد داره😔😔

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
خیلی ممنون عزیزم حتما بخاطر رفلاکسه قبل شیردهی قطره بینی براش بریز و تمیز کن تا بچه بتونه راحت نفس ...

نمیدونم رفلاکس داره یا نه...کولیک داره اما رفلاکس و نمیدونم...پاف بینی براش میزنم...پسرتون چندسالشه؟