1061
648

مدیون شمام خیلی چیزا یادم دادید

خیلی داره زنوگیمون گرم میشه الحمدالله

تازه دارم میفهمم که علاقه و تحکیم ازدواج به رابطه ی جنسیه خوب برمیگرده

تاپیکم یادتونه گفتم خیلی سردههههه

در مکانی به نام نی نی سایت همه خانم ها قد بالای 170 چشما رنگی پوستا بور و سفید کمر باریک و باربی شوهراشون همه دکتر مهندس خلبان مدرس دانشگاه مدیرعامل نظریه پرداز درآمد ها بالای هفت میلیون در ماه جالب اینجاس همین شوهران پولدار و تحصیل کرده مدام در حال خیانت به عیالشون هستن آمار خیانت شوهران در نی نی سایت بیداد میکنه😥همشون گوشی اپل دارن اینهمه هواوی به دست تو خیابونم منم با همزادام😆 همشون از شوهرشون و خانواده شوهرشون سر تر هستن خانواده خودشون بافرهنگ و لاکچری خانواده شوهراشون رفتارهای غیر انسانی دارند و عقب افتاده هستن اینجا همه عروس ها مظلوم هستن و واقعا در حقشون طلم میشه اینحا مادرشوهر غول بی شاخ دمه خواهرشوهر غول با شاخ و دمه بعد اگر خودشون عروس داشته باشن بهترین و خوش سیرت ترین خواهر شوهر دنیان و مادرشون میشه یه مادرشوهر فرشته اینجاس که زن داداش میشه گودزیلا 😶پس اینایی که تو واقعیت دور و برمون هستند کی هستند 

میدونید چی شد بعد اونروزا؟  

در مکانی به نام نی نی سایت همه خانم ها قد بالای 170 چشما رنگی پوستا بور و سفید کمر باریک و باربی شوهراشون همه دکتر مهندس خلبان مدرس دانشگاه مدیرعامل نظریه پرداز درآمد ها بالای هفت میلیون در ماه جالب اینجاس همین شوهران پولدار و تحصیل کرده مدام در حال خیانت به عیالشون هستن آمار خیانت شوهران در نی نی سایت بیداد میکنه😥همشون گوشی اپل دارن اینهمه هواوی به دست تو خیابونم منم با همزادام😆 همشون از شوهرشون و خانواده شوهرشون سر تر هستن خانواده خودشون بافرهنگ و لاکچری خانواده شوهراشون رفتارهای غیر انسانی دارند و عقب افتاده هستن اینجا همه عروس ها مظلوم هستن و واقعا در حقشون طلم میشه اینحا مادرشوهر غول بی شاخ دمه خواهرشوهر غول با شاخ و دمه بعد اگر خودشون عروس داشته باشن بهترین و خوش سیرت ترین خواهر شوهر دنیان و مادرشون میشه یه مادرشوهر فرشته اینجاس که زن داداش میشه گودزیلا 😶پس اینایی که تو واقعیت دور و برمون هستند کی هستند 
1053

مبارکه😃

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
رابطه فقط قسمتی از زندگیه وگرنه اگر ادما همو دوست داشته باشن حتی بدون رابطه هم عاشق همدیگه هستن

اینا یه مشت حرفه

زنو شوهرن خواهر و برادر نیستن که فقط عشق کافی باشه

1101

فقط نگو با عینک دودی و هندسوری و کفش پاشنه بلند تو خونه جلوش رژه رفتی

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربرتپش  هستم❤تیکردرانتظار ب دنیا اومدن دخترنازم....👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرق کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده بشه.❤❤❤❤❤
فقط نگو با عینک دودی و هندسوری و کفش پاشنه بلند تو خونه جلوش رژه رفتی

هندسوری چیه؟

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷لال که نیستی عزیزم درست تلفظ کن.آفرین😎😎گفتن که اسی رو هم اضافه کنم😤😤😤👈👈👈راستی زنِ شهید حججی هم ازدواج کرد،گفتم خبر بدم،بچشونم پیشِ منه نگران نباشید😎😎😎
1090

اونشب که کلی گریه کردمو خورد شدم

حرف شما رو گوش کردم یعنی بعضیاتونو

گفتید دیگه حرفشو نزنم

ولی ب خودمم برسم

البته میرسیدم همیشه

ولی اینبار برای دل خودم ب خودم رسیدم

فرداش اومد بغلم کرد کلی باهام حرف زد

از خیتگیا و دل مشغولیاش گفت

منم گفتم من با خیلیا حرف زدم خستگی نباید روشون اثر بزاره فهمیدم

یهو عصبانی شد گفت حرفای خونمونو ب غریبه ها گفتی

رابطه فقط قسمتی از زندگیه وگرنه اگر ادما همو دوست داشته باشن حتی بدون رابطه هم عاشق همدیگه هستن

توي زندگي مشترك ،  رابطه جنسي خوبه كه باعث تحكيم اون زندگي ميشه

زن شهريوري هستم، كاربريمو معلق كردن، چراااا؟ نميدونم🤔
اینا یه مشت حرفه زنو شوهرن خواهر و برادر نیستن که فقط عشق کافی باشه

دقیقا منم باهات موافقم رابطه خیلی خیلی بیشتر از اونیکه خانوما فک میکنن تو تحکیم رابطه زن ومرد مهمه اگه زن ومرد از رابطه باهم  راضی باشن خصوصا زن واقعا ارامش وعلاقه بیشتری بهم دارن

اینا یه مشت حرفه زنو شوهرن خواهر و برادر نیستن که فقط عشق کافی باشه

خیر این نظر شماست مگر عشق بین مادر بچه اسمش عشق نیست؟عشق یا چیز رابطه یک چیز دیگه وگرنه کسایی هستن به علت بیماری محرومن از رابطه ولی عشقشون پایدتر

دقیقا 

هزاران لایک بر تو باد

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40