1177
44

مدیون شمام خیلی چیزا یادم دادید

خیلی داره زنوگیمون گرم میشه الحمدالله

تازه دارم میفهمم که علاقه و تحکیم ازدواج به رابطه ی جنسیه خوب برمیگرده

تاپیکم یادتونه گفتم خیلی سردههههه

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156

مبارکه😃

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
رابطه فقط قسمتی از زندگیه وگرنه اگر ادما همو دوست داشته باشن حتی بدون رابطه هم عاشق همدیگه هستن

اینا یه مشت حرفه

زنو شوهرن خواهر و برادر نیستن که فقط عشق کافی باشه

1189

فقط نگو با عینک دودی و هندسوری و کفش پاشنه بلند تو خونه جلوش رژه رفتی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربرتپش  هستم❤تیکردرانتظار ب دنیا اومدن دخترنازم....👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرق کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده بشه.❤❤❤❤❤
فقط نگو با عینک دودی و هندسوری و کفش پاشنه بلند تو خونه جلوش رژه رفتی

هندسوری چیه؟

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷چیندن😷لال که نیستی عزیزم درست تلفظ کن.آفرین😎😎
1179

اونشب که کلی گریه کردمو خورد شدم

حرف شما رو گوش کردم یعنی بعضیاتونو

گفتید دیگه حرفشو نزنم

ولی ب خودمم برسم

البته میرسیدم همیشه

ولی اینبار برای دل خودم ب خودم رسیدم

فرداش اومد بغلم کرد کلی باهام حرف زد

از خیتگیا و دل مشغولیاش گفت

منم گفتم من با خیلیا حرف زدم خستگی نباید روشون اثر بزاره فهمیدم

یهو عصبانی شد گفت حرفای خونمونو ب غریبه ها گفتی

رابطه فقط قسمتی از زندگیه وگرنه اگر ادما همو دوست داشته باشن حتی بدون رابطه هم عاشق همدیگه هستن

توي زندگي مشترك ،  رابطه جنسي خوبه كه باعث تحكيم اون زندگي ميشه

زن شهريوري هستم، كاربريمو معلق كردن، چراااا؟ نميدونم🤔
اینا یه مشت حرفه زنو شوهرن خواهر و برادر نیستن که فقط عشق کافی باشه

دقیقا منم باهات موافقم رابطه خیلی خیلی بیشتر از اونیکه خانوما فک میکنن تو تحکیم رابطه زن ومرد مهمه اگه زن ومرد از رابطه باهم  راضی باشن خصوصا زن واقعا ارامش وعلاقه بیشتری بهم دارن

اینا یه مشت حرفه زنو شوهرن خواهر و برادر نیستن که فقط عشق کافی باشه

خیر این نظر شماست مگر عشق بین مادر بچه اسمش عشق نیست؟عشق یا چیز رابطه یک چیز دیگه وگرنه کسایی هستن به علت بیماری محرومن از رابطه ولی عشقشون پایدتر

1182