2733
2734

‌‌

یک روز سرانجام طاقتش طاق می شود و با صدای بلند جواب همه را می دهد...

آدم هایی که سکوت می کنند یک روز فریاد می کشند 

از جلد خود بیرون می آیند 

و کس دیگری می شوند

کسی وحشتناک و غمگین

و آن وقت دیگر کنترل شان از دست خارج می شود!!

نباید سربه سرشان گذاشت... 

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترسیدم    

نترس

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...
2731

یا انقدر ناراحتی ودلخوریشونو میریزن توخودشون که تبدیل میشه به بیماری سخت  

من که ازبچگی هرکی اذیتم کردچیزی گفت جوابشو همون موقع میدادم تا الان

نشودفاش کسی آنچه میان من وتوست😌😉😍
دقیقاً مثل من که الان آتشفشان هستم

فوران کن تا راحت بشی

یا انقدر ناراحتی ودلخوریشونو میریزن توخودشون که تبدیل میشه به بیماری سخت   من که ازبچگی هرکی ا ...

دقیقا...من همیشه عادت داشتم ناراحتیامو بریزم تو خودم،احساس میکردم اگه بروز بدم از غرورم کم میشه

2738
اونی که ساکت تره فریاده درونش بیشتره 

یس شُر