2726
عنوان

ازش متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 584 بازدید | 34 پست
واقعا افرين به ارادت افرين و ماشاله به تواناييت باعث افتخاري واقعا همسرت بايد به همسري به فعالي شما ...

مرسی عزیزم 

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی، بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند

مردا سر بچه اولشون از سربي تجربگي خيلي كارا ميكنن كه نبايد انجام بدن

اصلا مفهوم حاملگي و ويار و تهوع رو نميدونن 

شما فقط به فكر خودت و تو راهيت باش سعي كن برات مهم نباشه اونم فردا حالش درست ميشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینارو با گریه نوشتم  اگه خسته نباشه و اعصابش از جای دیگه خورد نباشه انقدر دلقک بازی در میاره ...

بببین گلم مردا بعضی اوقات انقدرررر پر انرژی هستن مثل کشی که کشیده شده و اماده رها شدنه و شااااد ولی بعضی روزا رو دوست دارن برن تو فکر و شاید زیاد اخلاق نداشته باشن که اکثر اوقات خانم ها فک میکنن بهشون بی توجه شدن یا اهمیتی براشون ندارن نه اصلا اینطور نیست جنس مرد این مدلیه با خانم ها متفاوتن ...حتما براتون پیش امده که گاهی وقتا تو فکرن وقتی باهاشون حرف میزنی جواب نمیدن یا داد میزنن به خاطر اینکه میخان تو حال خودشون باشن

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
2728
من فقط بش گفتم..من باید کاری میکردم که نکردم؟ برگشت اینا رو بهم گفت...

منم وقتی ناراحته از این حرفا بزنم میگه دوباره شروع کردی به غر زدن البته خیلی زود آروم میشه در حد چند ساعت یا 1 روز میخواد مراعاتشو بکنم متاسفانه وقتی منم ناراحتم از من فاصله میگیره 

عزيزم غصه نخور گناه داره ني نيت بزن به در بي خيالي خودتو ناراحت نكن وظيفش بوده شمارو ببره دكتر بزار ...

پشت در مطب یه عالمه مرد نشستن ..از شهرستانای اطراف کلی راه کوبیدن اومدن

من هر دفه خودم میرم ...تک و توک پیش اومده خونه باشه و منو ببره اصلا اگه میدونستم انقدر میخواد قیافه بگیره خودم رفته بودم

امیدوارم نی نیم نفهمه چقدر ناراحتم 

بیخیال هروقت دیدی تو قیافه س اصلا محلش نذار کاراتو بکن برو بخاب اونم خودش یا میاد طرفت یا اینکه میره ...

از بس احمق و دل نازکم میگم ببینم چرا ازم دلخوره...ولی واقعا دیگه محل نمیزارم

والا من یه مردی می شناسم بعد سال ها زنوگی یه بارم به زنش نگفته عاشقتم، حالا خوبه به شما گفته

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
بببین گلم مردا بعضی اوقات انقدرررر پر انرژی هستن مثل&nb ...

بره تا ابد تو حال خودش باشه

ولی بدون توهین ب من...میتونست قشنگ بگه خستم و منم کاریش نداشتم ...از اون خسته ترم..

والا من یه مردی می شناسم بعد سال ها زنوگی یه بارم به زنش نگفته عاشقتم، حالا خوبه به شما گفته

چه فایده ب یکی بگی عاشقتم فرداشم بزنی زیر حرفت!

چه فایده ب یکی بگی عاشقتم فرداشم بزنی زیر حرفت!

زنش تشنه ی شنیدن همینه حتی اگه بزنه زیرش!

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....

مال ما هم همینه

ما ناراحتیامونو براشون نمیاریم اونا برعکس

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
اینارو با گریه نوشتم  اگه خسته نباشه و اعصابش از جای دیگه خورد نباشه انقدر دلقک بازی در میاره ...

خوب عزیزم مرد تو ذاتا بد نیست خودتم میگی خیلی وقتا باهات خوبه سر به سرت میزاره و ....

شوهر من وقتی طلب داره سر من خالی میکنه وقتی بده کاره سر من خالی میکنه وقتی معامله جوش نخوره سر من خالی میکته معامله بد جوش بخوره باز سر من خالی میکنه 😂

ولی وقتی میدونم این اخلاقاش برای لحظه ایه و زودی پشیمون میشه اصلا سر به سرش نمیزارم میدونم که واقعا اینطور که نشون میده نیست 

کاربر سابقم(اعتراض به وضعیت کشور باعث شد کاربریمو معلق کنن)😁😁😁
2706