2726
عنوان

ازش متنفرم

584 بازدید | 34 پست

۹ماهه تو مطب دکتر میرم و میام ...۴ساعت ۵ یا حتی ۶ساعتم معطل شدم...امشب منو برده مطب...ساعت۸وربع رفتم ۹ونیم اومدم...باید قیافشو میدیدین...انگار ارث باباشو خوردم...

صبح رفته سرکار منم از همون وقت درد و تهوع داشتم بعدم رفتم امتحان دادم بعدم اومدم خونه نشستم سر درس ...از اون خسته ترم...شبا ک راحت میخوابه من از استرس امتحانا و زایمانم خواب ندارم...حداقل ۴بار بیدار میشم تو طول شب که برم دستشویی اخه  ماه اخرم ...بعدشم تا کلی وقت خوابم نمیبره...روحیمم حفظ کردم و ظاهرمو خوب نشون میدم ...چند وقت یبار الکی الکی دلمو میشکنه...همین دیشب بود میگفت عاشقتم و تو خوبی و فلان ...الان قیافشو مث میر غضب کرده که خستم حوصلتو ندارم اعصاب ندارم...

خب منم ندارم من از تو بدترم ولی ب روت نمیارم...

یبار نشده از جایی دیگه ناراحت نباشه سر من خالی نکنه..‌خسته نشده باشه با من بد حرف نزنه‌.‌..انگار من باعث خستگیشم ...ازش متنفرم

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی، بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جوش نزن اكثر آقايون نفهم نيستن خودشونو به نفهمي مي زنن

كاش يه بار خدا بدبختي خانوما رو به سرشون مي آورد اونوقت شايد آدم مي شدن

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2728

اینارو با گریه نوشتم 

اگه خسته نباشه و اعصابش از جای دیگه خورد نباشه انقدر دلقک بازی در میاره سر ب سرم میزاره جنگولک بازی در میاره...

اما الان ازش متنفرم

از اون خوبیای قبلشم متنفرم

ادم باید نرمال باشه

واقعا افرين به ارادت افرين و ماشاله به تواناييت باعث افتخاري واقعا همسرت بايد به همسري به فعالي شما افتخار كنه

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است

منم ازش متنفرشدم الان

چقدر بعضی مردا نفهمن که یه زن باردار رو درک نمیکنن

ولی آفرین به تو که اینقدر قوی هستی بااین همه سختی درس میخونی

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
جوش نزن اكثر آقايون نفهم نيستن خودشونو به نفهمي مي زنن كاش يه بار خدا بدبختي خانوما رو به سرشون مي ...

خیلی دلم شکسته دلم میخواد تو بغل مامانم زار بزنم

حرص نخور..بیشترشون همین طورن...

مثله من‌میرفتم امپول میزدم دارو میخوردم شوهره سابقم واسم قیافه میگرفت احمق

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
چه حرصی زدی یکم اروم باش الا هردوتون استرس دارین شاید به ظاهر همسرت نشون نده ولی یکم صبر کن گلم

چرا استرسشو سر من خالی میکنه؟

خدایی من باید بیشتر استرس داشته باشم یا اون؟

خیلی دلم شکسته دلم میخواد تو بغل مامانم زار بزنم

عزيزم غصه نخور گناه داره ني نيت بزن به در بي خيالي خودتو ناراحت نكن وظيفش بوده شمارو ببره دكتر بزار انقدر قيافه بگيره خودش درست بشه

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
شوهر من دوس داره وقتی ناراحته و سر کارش مشکلی داره من ازش فاصله بگیرم تا آروم بشه اگه برم طرفش یا غر ...

من فقط بش گفتم..من باید کاری میکردم که نکردم؟

برگشت اینا رو بهم گفت...

2706