2733
2734

سلام هفته ۲۴هستم بعضی وقتا لکه بینی میکنم کسی بوده مثل من باشه بچش سالم بدنیا بیاد؟ 

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لکه بینی تو اواسط بارداری علت داره دکترت چی گفته؟

همه چی نرماله نمیدونم چرا اینجوری میشم شیاف هم میزارم بازم بعد چندروز میاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لکه بینیت زیاده....دردم داری....ایشالا که چیزی نیست گلم....ولی حتما پیش دکترت برو چون اواسط بارداری هستی...

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2731
لکه بینیت زیاده....دردم داری....ایشالا که چیزی نیست گلم....ولی حتما پیش دکترت برو چون اواسط بارداری ...

درد ندارم چندبار رفتم پیشش چندروز هست چندروز نیس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه چی نرماله نمیدونم چرا اینجوری میشم شیاف هم میزارم بازم بعد چندروز میاد

استراحت کن شیافاتم استفاده کن.سونو گ جای معتبر برو.دکتر سونو خیلی مهمه من تو یه روز دوجا رفتم سونو یکیش حتی ساک رو هم ندید اونیکی ضربان قلب رو هم پخش کرد.

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2738

شیاف استفاده نمیکنی؟؟؟؟؟

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
نگران نباش با سنو و استراحت قابل جلوگیریه،بعد ی آمپولی هست برا تشکیل ریه بچه اون روهم بزن حتما ک زود ...

الان میزنن تو این هفته؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استراحت کن شیافاتم استفاده کن.سونو گ جای معتبر برو.دکتر سونو خیلی مهمه من تو یه روز دوجا رفتم سونو ی ...

اتفاقا سونو معتبر رفتم گفت چیزی نیس همه چیزش خوب بود بیست دقیقه کامل بررسی میکرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ایشالا هیچی نیست پیاده روی نکن چیز سنگین بلند نکن خودتو خسته نکن اصلا .....کار سنگین نکن.....عید پانشی خونه تکونی

2706