2726
عنوان

ماه آخر بارداری

5085 بازدید | 18 پست

سلام خانما

میگما شماها ماه آخر عرق کاسنی خوردین؟

برای جلوگیری از زردی کلا چ کارهایی انجام دادین؟

بعدم اینکه بعد از دنیا اومدن نینی بهش فولوس و عناب و این دسته چیزها رو دادین؟

کلا چ کارهایی ماه آخر کردین واسه ی وزن گیری جنین و نگرفتن زردی و اینا ک فک میکنید مفید بوده 

مرسی از راهنمایی هاتون پیشاپیش

خدایا معجزه ات رو به سلامت بزار توی بغلم🙏👪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوردن خنکی خوبه ولی من دوماه آخر هر روز کاسنی خوردم ولی بچم زردی گرفت.برای وزن گیری جنین شنیدم کباب خوبه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
خوردن خنکی خوبه ولی من دوماه آخر هر روز کاسنی خوردم ولی بچم زردی گرفت.برای وزن گیری جنین شنیدم کباب ...

آهان بچتون دختر بود یا پسر؟

قبلا میگفتن کاسنی بخورین الان میگن واسه جنین پسر بلوغ زودرس میاره ترسیدم بخورم 

ما کلا خانوادگی طب سنتی انجام میدیم.اگه دختر زردی داشته باشه گوشش رو سوراخ میکنیم همون یکی دو قطره خون اومدن زردی رو میاره پایین

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
آهان بچتون دختر بود یا پسر؟ قبلا میگفتن کاسنی بخورین الان میگن واسه جنین پسر بلوغ زودرس میاره ترسید ...

پسر.رازیانه برا پسر خوب نیستش

ما کلا خانوادگی طب سنتی انجام میدیم.اگه دختر زردی داشته باشه گوشش رو سوراخ میکنیم همون یکی دو قطره خ ...

آره یه دکتر توی شبکه ی سلامت هم همین رو گفت .

مرسی گلم 

طبق ان تی توی ۳۵ طبق پری توی ۳۴

سلام عزیزم 

ببخشبد ی سوال تاریخ زایمانت ازان تی ب بعد تغییر نکرد زمانش ؟برامن تو ان تی 22اردیبهشت آنومالی 16 اردیبهشت کودوم برا زایمان حساب میشه 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
2706