2726
عنوان

اراده انگیزه هدف

130 بازدید | 11 پست

دوستان یه راهکاری چیزی بلدین بدین من خیلی تنبلو بی اراده بی هدف و بی انگیزه شدم جوری که خودم از خودم بدم اومده همه کارا رو نصفه ول میکنم و تهش از اون کار زده میشم از خودم خیلی بدم اومده آخه من اینجوری نبودم یه مدته اینشکلی شدم که واقعا در عذابم جوری که داره رو زندگیم تاثیر میذاره این رفتارم☹😩😢🙁🙁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه زور باید بالا سرت باشه که یه کارو تموم کنی...بعد وم کم به راه میفتی و درست  میشی

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
2728

یکی از قوی ترین حس ها حسه حسادته ب خودت بگو اگه بقیه باشن همین کارو انجام میدن بدون هیچ مشکلی ولی من چی؟ اونوقت دیگه با جدیت تا تهش میری. البته شاید سیستم مردا با زنا فرق کنه

چجوری؟؟

دست ب هر کاری میزدم حتی کلاس میرفتم ول میکردم ..ولی کم کم ب خودم اومدم دیدم این نشد زندگی😂 با اینکه از ی کار زیاد خوشم نمیومد ولی ب اجبار انجام میدادم اینقد اینکارو تکرار کردم تا تنبلی بی ارادگی از سرم رف نقش مادرمم بی تاثیر نبود از بس سرم غر میزد 🤣🤣🤣🤣🤣از ترسی الان غرغر کنه تند تند کارامو میکردم بهونه دستش ندم 😁😂

دختری در من ساز امیدواری میزند😍⚘