2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید حتما استاد تشخیص بده تو که بلدی این چیزارو تعجب کردم پرسیدی. طلاق تو اسلام فوق العاده سنگینه به راحتی دستور به طلاق نمیدن اگه استادِ روحانی هرکاری کنه و باطل نشه شاید بعنوان راه اخر اینو صلاح بدونه 

لطفا درخواست دوستی ندید
مهر پاکان جان منطقی فک‌کن  زوجی که مشکل داره باید ریشه یابی کنه مشکل رو حل کنه این راهکار های ...

عزیزم یه خانمی هس. تو خانواده مادربزرگم اهل این کاراس

زندگی تمام بچه های مادربررگمو بهم زده، دخترخالم یه بارم تو عقد طلاق گرفت، منم که کلی بلا سرم اومد....اصلا طبیعی نبود خیلیاش

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2731

پدر بزرگ من و زن اولش خیلی همو دوست داشتن ولی بچه دار نمیشدن یکی بهشون گفت طلاق بگیرید دوباره عقد کنید . طلاق گرفتن ولی برادرای دختره اجازه ندادن دوباره عقد کنن چند سال بعد پدر بزرگم با مادر بزرگم ازدواج کرد زن اولش توی عروسیشون خیلی زار زد و گریه کرد که مادر بزرگم اجازه بده اون زن دوم بشه 

خلاصه اون زنه هم با یکی دیگه ازدواج کرد و نه تا بچه به دنیا آورد پدر بزرگ منم نه تا بچه آورد

با یه خرافات دو تا عاشق از هم دور موندن

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
عزیزم یه خانمی هس. تو خانواده مادربزرگم اهل این کاراس زندگی تمام بچه های مادربررگمو بهم زده، دخترخا ...

من اصلا اعتقادی ندارم به این حرفا 

من فقط به قدرت خداوند اعتقاد دارم 

مطمئنم هرمز خدا نمیزاره ی ادم مغرض بتونه زندگی ی زوج رو خراب کنه

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2738
ما یه نفر هس تو اقوام این اومده بوده عقد دخترخالم،  بعد زنعموم خیلی مومنه بعدها میگه دیدم داش ...

نمیدونم والا منم اطلاعی از این موضوعات نداشتم ولی چون نامزد کردم وهمه چی عالی خوب بود و بعد از چند ماه  معلوم نشد چی شد همه میکفتن دعا و جادو هست خانواده نامزدم کلی رفتن قرآن باز کردن اینو میگفتن البته من ک قبول ندارم این چیزا رو شاید باشه شاید نباشه اگر باشه وکسانی باشن انجام میدن انشالله جزای عملشونو ببین 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

اخه همیشه ام سر طلسم نیست بعضی وقتا نحسی میفته قمر در عقربه و از این مدل چیزا.  من درباره اسم هم شنیدم به بعضیا نمیفته اسم عوض کردن زیر و رو شده زندگیشون حالا یه سریا میگن بخاطر انرژی اسامیه رو اشخاص بعضیام میگن چون طلسم بوده اسمشون هیچ جوره باطل نشده ناچار شدن عوض کنن.من اصلا هیچیو تایید نمیکنما فقط دارم میگم منم شنیدم حتی ندیدم که بگم

لطفا درخواست دوستی ندید
امان از خرافات 

عزیزم ما یه فامیل بی شیله و خاکی و ساده بودیم

باورکن، ادمایی ک سرشون ب زندگی بود، اهل دین و ایمانن اغلب

شریفن و اهل مردم آزاری نیستن

بیست سال قبل یه زن غریبه عروس اومد تو فامیلمون، از اولم سر لجاجت و نفرت داشت باما.

چندتا آدم مومن دیدن تو خواب ک مشغول مارهس.

رفته بوده خونه داییم شیرینی و پول و لباس برده، میگن تا پولو استفاده کردن و شیرینی رو خوردن و روسری رو سرکردن ازفرداش سیاه شده زندگیشون.بعد از آدم اهلش زنگ ردن پرسیدن گفته کسی اومده خونتون اینارو آورده و استفاده کردید و این شده...

بعد داییم رفته گشته دیده دو تا لباساشونو بهم هزارتا گره زدن مالوندن ب تارعنکبتوتها و گذاشتن نقطه کوری تو سوراخ بام.اصلا یه وضعی

زندگی تمام خواهر برادرای مادرم و حتی من دچار گره ها شده، تاپای طلاق رفتن

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
من اصلا اعتقادی ندارم به این حرفا  من فقط به قدرت خداوند اعتقاد دارم  مطمئنم هرمز خدا نم ...

قضیه قتل و دزدیه دیگه که میذاره پس شاید اینم بذاره تا یه حدی اخطار بده به گناهکار ولی جلو اختیارشو نمیگیره که بلاخره امتحانه

لطفا درخواست دوستی ندید
قضیه قتل و دزدیه دیگه که میذاره پس شاید اینم بذاره تا یه حدی اخطار بده به گناهکار ولی جلو اختیارشو ن ...

ن اون فرق می‌کنه

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
او ن ازدراج اگه موقع ساعت نحس یاقمردرعقرب باشه بله درسته والامواقع دیگه خیر

ازکجا میتونم بفهمم کی بوده؟

فکرکنم عقدم ایام ولادت معصومین ع بود.

اما اون خانم بوده تو صیغه و عقدم

خوبه این خرافات هست آدم اشتباهاتشو بندازه تقصیرش

دوستم من شمارو میشناسم مشکل شما طلسم و جادو نیست شما تربیت نادرست داشتین و تو جو خانوادگی سالمی رشد نکردین اینا ربطی به ورد و دعا خوندن اون خانوم نداره

اصلا اون خانوم از بدبخت کردن شماها چی گیرش میاد حرفایی میزنید

قسمتی از وجود تو در من رشد کرده و ، تو خواهی دید ، تو و من برای همیشه ، هرگز از هم جدا نخواهیم شد
2706