1109
648

همسایه ما اینکارو کردن

میگن اگر فکرمیکنید طلسم و سحر کردن براتون،جداشید، دوباره عقد کنید ، ممکن درست بشه

کسی شنیده؟

ما به فلک بوده‌ایم،یار ملک بوده‌ایم/باز همان جا رویم،جمله که آن شهر ماست/خود ز فلک برتریم، وز ملک افزونتریم/زین دو چرا نگذریم؟منزل ما کبریاست/گوهر پاک از کجا؟عالم خاک از کجا؟/بر چه فرود آمدید؟! بار کنید،این چه جاست؟؟!

کاشت ابرو در کلینیک رز :

تجربه کاشت ابرو تحت نظر دکتر رضا روحانی ( مدرس انجمن کاشت ایران ) با شرایط ویژه

ادامه مطلب

1053

از کجا  میدونن  بعداز جدا شدن  سحر اجازه  میده  که  دوباره ازدواج  کنن 🤔 پیشنهادم  اینه  برن باهم  مشهد یا  کربلا  اونجا توسل  کنن  اگه واقعا سحری  باشه  اونجا باطل میشه 

یاعلی

یاعلی  بر دشمنت  بیشمار  لعنت  👉👉👉 

من فقط شنیدم سحر و جادو با خوندن صیغه عقد و طلاق از بین میره البته مزخرفی بیش نیس

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
1101

یاد وقتایی افتادم ک گوشیم هنگ میکنه خاموش روشنش میکنم🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا مرسی از هدیه ی قشنگت...😍خودت مراقبش باش....دوستای گلم لطفا واسه سلامتی فندق تو دلم یه صلوات بفرستین...اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم....خدایا مرسی😍عشقمو آفریدی😍مرسی واسه اینکه بهترین مرد دنیارو به من دادی💝مرسی که بهترین خانواده ی دنیا رو به من دادی💝ومرسی که مهربونترین خانواده ی همسر رو به من دادی💝و بازهم مرسی که هیچ مشکلی نمیتونه منو ناراحت کنه💝مررررسیییییییی💝

مهر پاکان جان منطقی فک‌کن 

زوجی که مشکل داره باید ریشه یابی کنه مشکل رو حل کنه این راهکار های که میگی همه مسکن موقتن دوباره بعدها سرباز می‌کنه چون دو‌تا ادمه که عوض نشدن مشکله که ریشه کن نشده 

584
من فقط شنیدم سحر و جادو با خوندن صیغه عقد و طلاق از بین میره البته مزخرفی بیش نیس

ما یه نفر هس تو اقوام

این اومده بوده عقد دخترخالم، 

بعد زنعموم خیلی مومنه بعدها میگه دیدم داشت ب چیزی ورد میخوند و فوت میکرد ب اطراف. بارها افراد تو خواب دیدن این آدم مشغول مارها بوده

خلاصه عقد دخترخالم بعد چندماه بهم خورد

خالم ک رفته پرسیده بهش گفتن کسی اونجا ، حادوکرده، اینکارو کرده و مطمن باش بهم میخوره...

ما به فلک بوده‌ایم،یار ملک بوده‌ایم/باز همان جا رویم،جمله که آن شهر ماست/خود ز فلک برتریم، وز ملک افزونتریم/زین دو چرا نگذریم؟منزل ما کبریاست/گوهر پاک از کجا؟عالم خاک از کجا؟/بر چه فرود آمدید؟! بار کنید،این چه جاست؟؟!

باید حتما استاد تشخیص بده تو که بلدی این چیزارو تعجب کردم پرسیدی. طلاق تو اسلام فوق العاده سنگینه به راحتی دستور به طلاق نمیدن اگه استادِ روحانی هرکاری کنه و باطل نشه شاید بعنوان راه اخر اینو صلاح بدونه 

مهر پاکان جان منطقی فک‌کن  زوجی که مشکل داره باید ریشه یابی کنه مشکل رو حل کنه این راهکار های ...

عزیزم یه خانمی هس. تو خانواده مادربزرگم اهل این کاراس

زندگی تمام بچه های مادربررگمو بهم زده، دخترخالم یه بارم تو عقد طلاق گرفت، منم که کلی بلا سرم اومد....اصلا طبیعی نبود خیلیاش

1089