2733
2734

سلام.من پری نامنظم دارم..نمیدونم کی باید بیبی بذارم که مشخص بشه باردارم یا نه؟

هفت‌شهر‌عشق‌را‌عطار‌گشت...ما‌هنوز‌‌‌‌‌اندرخم‌‌یک‌کوچه‌ایم
تا میتونی و صبر داری بزار بگذره چند روز

مشکلم اینجاست که صبر ندارم.فکرم خیلی درگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مشکلم اینجاست که صبر ندارم.فکرم خیلی درگیره

چی بگم والا به نظرم صبر کن .منم نامنظمم ده روز بعد عقب افتادن بیبی زدم مثبت شد ولی رفتم ازمایش منفی بود .صبر کن .چند روزه عقب افتاده؟

هر کی امضامو خوند یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرسته مرسی

رو بی بی چکی که خریده بودم نوشته بود برای سیکلهای نامنظم بهترین زمان 19 روز بعد از آخرین رابطه ست.

صدای قلب نیست. صدای پای توست که در سینه ام می دوی... کافیست کمی خسته شوی؛ کافیست بایستی؛
2738
چی بگم والا به نظرم صبر کن .منم نامنظمم ده روز بعد عقب افتادن بیبی زدم مثبت شد ولی رفتم ازمایش منفی ...

گاهی ۲۸ روزم گاهی ۳۵ روز..ماه پیش و این ماه کلومیفن مصرف کردم.ماه پیش سر ۳۱ روز پری شدم.دکتر کفت خوبه.این ماهم چهارشنبه میشه ۳۱ روز..۳ روز مونده به موعدی که ماه پیش پری شدم.بدتر از همه اینه که درد پری دارم از ظهر

رو بی بی چکی که خریده بودم نوشته بود برای سیکلهای نامنظم بهترین زمان 19 روز بعد از آخرین رابطه ست.

کمتر از ۱۹ روزه الان فکر کنم

گاهی ۲۸ روزم گاهی ۳۵ روز..ماه پیش و این ماه کلومیفن مصرف کردم.ماه پیش سر ۳۱ روز پری شدم.دکتر کفت خوب ...

چمیدونم والا حالا اگه خیلی ذهنت درگیره یه بیبی بزن ببین چیه جوابش

هر کی امضامو خوند یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرسته مرسی
چمیدونم والا حالا اگه خیلی ذهنت درگیره یه بیبی بزن ببین چیه جوابش

میترسم..خنده داره ولی منفی شدنش داغونم میکنه

کمتر از ۱۹ روزه الان فکر کنم

یه کم دیگه صبر کنی بهتره. البته اگه طاقت نداری بزن اما تضمینی نیست نتیجه کاذب نده ها.

صدای قلب نیست. صدای پای توست که در سینه ام می دوی... کافیست کمی خسته شوی؛ کافیست بایستی؛
2706