2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من میخواستم طبق اون تقسیماتی که تو دستورش هست انجام بدم ولی بچه و مشغله روزانه ام اجازه نداد.

منم چون بچه دارم دقیق نتونستم ولی خیلی دوست داشتم انجام بدم

خدایا برای همه حاجت روایی آرزو میکنم.آمین
خوش به حالت عزیزم حاجتم گرفتی

آره واقعا ،چیزی ک از خدا خواستم رو نداد بهم ولی آنچنان راضی ب رضاش شدم،چون واقعا اون چیزی ک خواستم ب صلاحم نبود ولی ی چیز بهتر بهم داد.. ک بازم دوباره ختم قرآن گرفتم برای حاجتای دیگه م

2738
آره واقعا ،چیزی ک از خدا خواستم رو نداد بهم ولی آنچنان راضی ب رضاش شدم،چون واقعا اون چیزی ک خواستم ب ...

الهی شکر منم یک حاجت مهم دارم تمام امیدم به خداست فقط 

شما تو چه ساعتی میخوندی من پسرم کوچیک خیلی درگیرم کرده

الهی شکر منم یک حاجت مهم دارم تمام امیدم به خداست فقط  شما تو چه ساعتی میخوندی من پسرم کوچیک خ ...

ببین من گاهی سخت بود برام عربی بخونم فارسی میخوندم و ختم میگرفتم،هرلحظه وقت میکردم میخوندم میتونی وقتی بچه ت خوابه بخونی،سریع هم پیش میری شک نکن اگه ترجمه  رو بخونی

ببین من گاهی سخت بود برام عربی بخونم فارسی میخوندم و ختم میگرفتم،هرلحظه وقت میکردم میخوندم میتونی وق ...

جدن اینجوری هم میشه نمیدونستم میشه فارسیشم خوند

بنظرمن آدم وقتی قرآن میخونه تدبر نکنه و نفهمه چی میخونه ک نمیشه برا همین من خودم بیشتر ترجمه میخونم& ...

عزیزم ولی مگه نباید پشت هم خوند میشه تو ساعت های مختلفم بخونیم

عزیزم ولی مگه نباید پشت هم خوند میشه تو ساعت های مختلفم بخونیم

ن خواهر این چ حرفیه روزه ک نیست باطل بشه،خدا ب اون عظمت بنده ش رو ب قدر توانایش تکلیف میکنه ،هدف از خوندن قرآن درک درست از فرموده های الهی هستش ن پشت هم خوندن 

عزیزم من خیلی ختم یک هفته ای رو انجام دادم.شاید 40 بار یا بیشتر

اما یکم سختیش به آینه که قبل غروب باید تموم بشه

ولی خب خیلی آرامش دهنده و واقعا جلا دهنده روحه

انشاا انجام بدین خدا بزرگه..قسمتت باشه حاجت هم میگیری

خدایا در برابر
2706