2737
2734

اره چندبار دیدم یکیش عموی همسایمون بود منم دبیرستانی بودم بیچاره داشت جون میداد رفتم بالاسرش یاسین خوندم فوت کرد، مادربزرگمو دیدم عمه بابامو دیدم و..

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
داداشم 😔😔😔😔

چراااااا

چرا فوت شد چند سالش بود😭

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو بیمارستانم

زیاد دیدم مرده؛درحال مردن...

چیز جالبی نیست

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
2731
مرده ....👻

بله دوتا پدربزرگام و مادر بزرگم جلو چشم خودم فوت کردن 😔😔😔😔خیییییلی سخت بود خیییییلی

کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون دیگرانو لبریز نکنیم .مشت ناراحتیامونو تو دهن کسی که مقصر نیست نزنیم 
2738
نترسیدی چجوری بود

خیلی ترس نداره بستگی به مرگش داره ولی خیلی سفید میشن مث گچ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
نترسیدی چجوری بود

اگه خدایی نکرده عزیز ادم باشه اضلا نمیترسه،منم ترس داشتم هفته پیش برای اولین بار پدر بزرگم رو دیدم،حتی بغلش هم کردم،خدا رحمتش کنه،هیچ وقت یادم نمیره

غمی به عالم نبوده که موندنی باشه پس بخند ...
چراااااا چرا فوت شد چند سالش بود😭

پارسال تصادف کرد متولد ۶۷ بود اصلا بهش فکر میکنم اشک میاد تو چشمم😭

One day Im gonna fly away🧚                             👑 one day when heaven calls my name                  I lay down Iclose my eyes at night👁🌠                 🌜☀️🌟💫 I can see moon and light
پارسال تصادف کرد متولد ۶۷ بود اصلا بهش فکر میکنم اشک میاد تو چشمم😭

الهی😭😭😭😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706