2726
عنوان

چرا بعضي ها خودشونو ميگيرن؟!

1532 بازدید | 12 پست

هفته ي ديگه يه مهموني دعوتيم من و مامانم 

دوستاي مامانمن ولي بعضي هاشون انقدر خودشونو ميگيرن اصلا رغبت نميكنم برم ولي چون مامانم تنها نره مجبورم مثلا بعضي ها با اين كه هييييچ برتري ندارن چجوري خودشونو ميگيرن 

چرا از بالا به بقيه نگاه ميكنن؟!

كي ميدونه فازشون چيه؟

با اين كه از نظر مالي همه تو يه سطحي هستيم

خدايا شكرت

اره دقیقا سوال منم هست

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اعتماد به نفس ندارن واسه همین

ﺗﻮﻯ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ!ﺍﯾﻨﻮ ﺗﻮ ﻧﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻢ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ.ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺨﺖ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﺍﻡ،ﺍﺻﻼً ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺍﻭﻥ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺑﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ…ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯼ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﺩﯾﮕﻪ ﺗﮑﺮﺍﺭﻧﻤﯿﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺑﻬﺘﺮﺵ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺷﺪ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﯾﻪ ﺁﺩﻣﯽ ﺍﻭﻣﺪ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ، ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ،ﺍﻣﺎ ﺑﺎ ﺭﻓﺘﻨﺶ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮﺩ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ، ﺍﻭﻧﻢ ﻧﻪ ﯾﮑﯽ، ﻧﻪ ﺩﻭ ﺗﺎ! ﺑﻠﮑﻪ ﺑﻪ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺳﺮﻡ، ﺁﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ!!!ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻡ، ﮐﻪ ﺣﺘﯽ ﺍﺭﺯﺵ ﺍﺧﻢﮐﺮﺩﻥ ﻫﻢﻧﺪﺍﺷﺖ..!!ﻭ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﺧﻨﺪﯾﺪﻡ، ﮐﻪ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺧﻨﺪﻩ ﺩﺍﺭ ﻧﺒﻮﺩ، ﮐﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﺁﻭﺭﻫﻢ ﺑﻮﺩ…!ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺷﺖ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺭ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺭﻭ ﺳﭙﺮﯼ…ﺑﺎﻻ ﻭ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺯﯾﺎﺩ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﯾﻦ ﺯﻧﺪﮔﯽ،ﺍﻣﺎ…ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺍﯾﻦ ﺭﻭ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﮐﻪ:ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺩﻧﯿﺎ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ…ﭘﺲ ﻭﻗﺘﯽ ﺷﺎﺩﯼ، ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯾﺖ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮ؛ﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﻏﻤﮕﯿﻨﯽ، ﺑﺪﻭﻥ ﺭﻭﺯﺍﯼ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺧﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺭﺍﻩ ﺩﺍﺭﯼ…ﭘﺲ ﻓﻘﻂ ﺷﺎﺩ ﺑﺎﺵﻭ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭ…
2728

اصل وجود خود شماست اینکه بقیه خودشون میگیرن نشون میده چقدر از درون تهی هستند شما به جای ترسیدن یا نرفتن به مهمانی اینه تو ذهنتون داشته باشید من خوبم و به بقیه هم کای ندارم این مشکلی که طرف من بابهش درگیره من چرا باید ناراحت بشم

من خيلي معذب ميشم اصلا بلد نيستم خودمو بگيرم خيلي بي ريام ولي هش پز و افاده و ... چجوري بايد ادم با ...

هیچ چی جز مقابل به مثل فایده نمیکنه. عیییین خودشون باش. خودشون میگیرن تو هم فرض کن وجود ندارن اصلا تو اون جمع با بقیه که خوبن گرم بگیر تا ماتحت اونا بسوزه😁

بچم سقط شد😔 💔 میشه دعا کنین برام اگه صلاح خداونده یه بچه سالم بهم بده😢
من خيلي معذب ميشم اصلا بلد نيستم خودمو بگيرم خيلي بي ريام ولي هش پز و افاده و ... چجوري بايد ادم با ...

😂😂حکایت دوست منه،کلا توفامیل و دوست آشنا هیچکس چشمشو نداره،چرا؟چون انقد ادامیاد انگار کیه،چون دائم پز لباسای دوزاریشو میده چون از همه ایراد میگیره مثلا خودش له له میزنه ک چاق بشه بعد تا ی ادم نرمال میبینه میگه رژیم بگیر،تقریبا با همه مشکل داره واین اواخر از،توتلگرام واسه خودش رفیق پیدا کرده بود،ولی بخدا آدم دیوونه میشه وقتی میبینتش کاش قیافه داشت کاش اندام داشت بخدا همش پزالکی،عقده ی اینو داره ک همه نگاهش کنن،توشهرستان کوچیک لباسای جلف میپوشه،بخدا نمیدونم فازش چیه😔دوست صمیمیم بود اما گذاشتمش کنار

❤❤❤

میدونی چیه؟ما نمیتونم شخصیت افراد رو عوض کنیم.هیچکس توانایی تغییر رو نداره!!شاید الان بگی حرف اشتباهه.ولی اون هایی هم که تغییر میکنن فقط رفتار ظاهری شون فرق کرده،شخصیت شون همونه!خودشون همونن!و اگر بخوان، میتونن در عرض یک ثانیه تغییر کنن و شخصیت واقعی خودشون رو به نمایش بگذارن.

منشأ همه این رفتار ها تکبر و خود بزرگ بینی هست.من خودمم همین جوری بودم،یجوری خودمو میگرفتم که انگار ملکه الیزابت انگلیسم!یعنی در این حد تباه بودم من.مشکل فقط میتونه از سوی خود فرد حل بشه،باید عقلش رو به کار بگیره به خودش بگه من چی دارم؟زیبایی؟اگه زیبایی هست که هزاران نفر از من خوشگلترن!پول؟میلیون ها فرد هستن که از من پولدارترین و ...

منظورم اینه که من هرچقدر از بقیه بالاتر باشم یه نفر بالاخره هست که مقامش از من بالاتر باشه.

با همچین آدم هایی یا مثل خودشون رفتار کنین یا آنقدر صمیمانه و مهربون باشین که حسرت بخورن مثل شما باشن و انتخاب یکی از این دو گزینه به خودتون و نوع رفتارتون برمیگرده و مربوطه

اصلا بلد نیستم خودمو بگیرم دروغ چرا یه وقتایی دلم خواسته به خاطر اینکه حال طرف مقابل رو بگیرم کلاس بزارم اما دریغ از به ذره استعداد خاکی خاکی ام همه چی رو می ریزم تو دایره تو همون برخورد اول زندگیم رو برا همه تعریف میکنم اعصابم از خودم داغونه ادم ناقد ساده و احمق چرا همه برا من شاخن من بدبخت مثل امل ها رفتار میکنم

میدونید چیه عزیزان من بچگیام از این برخوردها خیلی می دیدم ،من خودم خیلی خاکی ومهربانم ودوست واقعی هم هستم میدیدم همه دارن برای من خودشون را میگیرن ،بعدها فهمیدم دلیلش خودمم چون خودمون راسبک میکنیم ومیریم بهشون می چسبیم همیشه من وخواهر م تعجب میکردیم که چرا هیچ کس رامظلوم تر از ما پیدا نکردن ،بعدها متوجه شدیم که مشگل از خودمونه ،چون زیاد از ما حقارت دیدن درحقیقت این بازتاب مهربانی بیش از حد خودمونه