2737
2734
عنوان

دیزاین اتاق و سیسمونی نوزاد دختر

277 بازدید | 21 پست

سلام دوستان

من برای دخترم تخت و کمد کرم قهوه ای و سفید(ترکیب این سه رنگ)و انتخاب کردم میشه در مورد کاغذ دیواریش کمکم کنید حتی اگر ممکنه بهم عکس بدید؟

ممنون

کاغذو کرم بزن که فضای اتاق روشن باشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاغذ هم نزدی فقط رنگ دیوارا سفید سفید باشه بعد تابلو های نقاشی ک مدشده سفارش بده براش با ترکیب رنگ کرم قهوه ای اینا بزنن براش بزن ب دیوار اینجوری قشنگتره بنظرم چون دیگه با رنگ کرم قهوه ای بخوای کاغذ دیواری بزنی خیلی اتاق سنگین میشه ب اتاق نوزاد نمیخوره

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
2738
کاغذ هم نزدی فقط رنگ دیوارا سفید سفید باشه بعد تابلو های نقاشی ک مدشده سفارش بده براش با ترکیب رنگ ک ...

خوده تخت فروش در مورده کاغذ دیواری هم راهنمایی میکرد 

میگفت میتونی کاغذ سفید با دون دونای طلایی بزنی 

خوده تخت فروش در مورده کاغذ دیواری هم راهنمایی میکرد  میگفت میتونی کاغذ سفید با دون دونای طلای ...

اره اینم خوبه ولی بعدا شلوغ بنظرت میرسه ها برای اولش خوبه 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
2706