2733
2734

سلام از خرید لوازم برقی از بانه راضی بودید ؟

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بستگی داره سرت کلاه نزارن 

من تی وی رو از اونجا خریدم اما طرف آشنا بود هم کمتر افتاد هم 7 ساله راضیم 

ضمنا الان چون تحریم هستیم مطمئن نباش همون جنسای این جا و با همون قیمت نباشه

ما تلویزیون خریدیم و ی مشکلی داشت 

کنترلش کار نمی کنه تا ی سری کار عجیب نکنی راه نمی افته

و خب ما باهاش ساختیم تا حالا که دو ساله داریمش و هر بار که روشنش میکنیم همون پروسه یکی دو دقیقه ای رو تکرار میکنیم تا راه بیفته کنترلش

چون جایی قبول نکرد تعمیرش  رو و ترسناک بود که بدیش دست متفرقه ها و ترجیح دادیم با این وضعیت بسازیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بستگی داره سرت کلاه نزارن  من تی وی رو از اونجا خریدم اما طرف آشنا بود هم کمتر افتاد هم 7 ساله ...

متوجه نمیشم یعنی به خاطر تحریم قیمت‌ها بیشتر شده اونجا؟ یا کیفیتا؟

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
باید آشنای مطمئن داشته باشی 

آره یه بار تفریحی رفتیم جرات نکردیم چیزی بخریم .اینبار میپرسم از جای مطمین میگیرم

ما تلویزیون خریدیم و ی مشکلی داشت  کنترلش کار نمی کنه تا ی سری کار عجیب نکنی راه نمی افته و خ ...

خب کنترل رو که میشه یکی دیگه خرید ارزونه

اگه خود تلویزیون سالمه ، کنترل که مهم نیست

مامان دوقلوهام ، شاغلم ، سعی میکنم برای همسرم و دخترام کم نزارم.
ما تلویزیون خریدیم و ی مشکلی داشت  کنترلش کار نمی کنه تا ی سری کار عجیب نکنی راه نمی افته و خ ...

چه بد .آره خوب .

2738

ما کولر گازی سفارش دادیم ۱۷۵ تومنم کرایه واریز کردیم آورد دم در شوهرم نگا کرد ب چند جاش دید قلابیه زنگ زد گف نمیخامش هفت میلیون گرفتی کولر قلابی بدی بهم کرایه رم واریز کن گف باشه چند ماه میگذره هنوز منتظریم ک بریزه 😅 بعضیاشون واقعا حرومخورن 

آره یه بار تفریحی رفتیم جرات نکردیم چیزی بخریم .اینبار میپرسم از جای مطمین میگیرم

من نگرفتم ولی دوتا از دوستام بخارشو  و ماکروفر و لوازم آشپزخونه و ظرف و قابلمه گرفتن راضین

ما کولر گازی سفارش دادیم ۱۷۵ تومنم کرایه واریز کردیم آورد دم در شوهرم نگا کرد ب چند جاش دید قلابیه ز ...

وای چقدر آدم عصبی میشه .یعنی دیگه پس نمیگیرن؟!

من نگرفتم ولی دوتا از دوستام بخارشو  و ماکروفر و لوازم آشپزخونه و ظرف و قابلمه گرفتن راضین

خداروشکر

ولی من خودم چارساله پیش جهاز گرفتم از اونجا خیلی چیزا مارک پرشیا . دوساله دارم استفاده میکنم فعلا ک مشکلی نداشتن. ولی داداشم خیییلی گشت تا اونجا رو پیدا کرد. تی وی خودشونم از اونجا گرف و همچنین مامانمینا چند ساله مشکلی نداشته 

ما کولر گازی سفارش دادیم ۱۷۵ تومنم کرایه واریز کردیم آورد دم در شوهرم نگا کرد ب چند جاش دید قلابیه ز ...

هفت میلیون؟

رو چه اعتباری اینهمه پول دادین درحالیکه هنوز جنس رو تحویل نگرفتین؟

من یک دست مبلمان و میزنهارخوری از تهران سفارش دادم..گفت 20درصد پولشو باید بیعانه بریزی...ولی من فقط یک تومن ریختم.

گفتم وقت تحویل کالا کل مبلغ رو میدم..هنوز که جنسی تحویل ندادین

ولی من خودم چارساله پیش جهاز گرفتم از اونجا خیلی چیزا مارک پرشیا . دوساله دارم استفاده میکنم فعلا ک ...

چه خوب خداروشکر .ان شالله هیچ وقت مشکل دار نشن.

2706