2726

یادم اومد یه زمانی با شخصی بودم خیلی قربون صدقه ام میرفت دلم گرفت از اینکه چقد زمان گذشته و تو این مدت این رفتار رو از هیچکس دیگه ندیدم .سوالم اینه به همون اندازه که ما خانمها خوشمون میاد و قند تو دلمون آب میشه کسی قربون صدقمون بره آیا مردها هم همینجوری ان قربون صدقه شون بریم واقعا همونقد خوشحال میشن و حس خوبی پیدا میکنن ؟ خیلی دوست دارم بدونم چون اون زمان فکر میکردم باعث میشه ازم زده بشه اگه منم اینکارو کنم 

بلاخره حاجتمو از شهدا میگیرم 😍😚 اللهم صل علی محمد و آل محمد هدیه به روح پاک همه ی شهدای در راه حق 

اره خب اینو بدون اگ قربون صدقه مردت بری و باهاش گرم بگیری خیلی مهربون تر میشه مثلا نشستین یهو بهش بگو اخ من چقد تورو دوس دارم مردا از خانومای خوش زبون خوششون میاد

طُ هَـمونـ خونے ڪِـ هَر لَحظـه تو رَگـ هاے مَنع😻❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خب اگه احساس واقعی باشه همه دوس دارن بشنون 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2728
اره خب اینو بدون اگ قربون صدقه مردت بری و باهاش گرم بگیری خیلی مهربون تر میشه مثلا نشستین یهو بهش بگ ...

دوستت دارم اره اما مثلا الهی فدات بشم الهی دورت بگردم همچین چیزایی خیلی میشنیدم از ته دلم دوست داشتم منم اینکارو بکنم اما خیلی میترسیدم من مجردم الان و با شخصی نیستم یاد اون زمان افتادم دلم گرفت و خواستم جواب این سوالمو بدونم 

بلاخره حاجتمو از شهدا میگیرم 😍😚 اللهم صل علی محمد و آل محمد هدیه به روح پاک همه ی شهدای در راه حق 

بنظرم هرادمی چه زن چه مرد از قربون صدقه زیااااد زده میشه مخصوصا اگه حرفا تکراری باشه..

مثلا فک کن روزی حداقل سه بار به طرف بگی دوست دارم بار چهارم براش تکراریه و اگه هرروز ادامه پیداکنه حالت چندش دست میده.. هرچیزی به اندازش.. مثلا من خودم خیییلی بدم میاد شوهرم هی قربون صدقم بره..روزی یه بار بهتره بنظرم نهایت دوبارفک میکنم همسرمم عینه خودمه یجورایی خوب همدیگرومیفهمیم 😂

خدایاشکرت
دوستت دارم اره اما مثلا الهی فدات بشم الهی دورت بگردم همچین چیزایی خیلی میشنیدم از ته دلم دوست داشتم ...

اره الهی فداتبشم و اینا من هروقت با شوهرم حرف میزنم پشت گوشی حوفمو ک میزنم بعد میگ کاری نداری میگم نه فدات  یا نه قربونت  و این حرفا دیگ  ولی یهو بهش بگم الهی من فداتشم میگ یچیت شده ها 😂😂 ولی اگ سرما اینا بخوره کلی قربون صدقش میرم 

طُ هَـمونـ خونے ڪِـ هَر لَحظـه تو رَگـ هاے مَنع😻❤
دوستت دارم اره اما مثلا الهی فدات بشم الهی دورت بگردم همچین چیزایی خیلی میشنیدم از ته دلم دوست داشتم ...

عزیزم اگه وقتی مجردی راحت دست یافتنی باشی و زیاد قربون صدقه ی مردها بری...جالب نیست

ولی گاهی باشه خوبه

طوری نشه که دلشونو بزنی...باید طوری رفتار کنی که همیشه حسرت داشتنتو بخورن...مردا بدونن خیلی میخوایشون نتیجه عکس میده، ازت دور میشن.

اینو برای دوران مجردی و قبل ازدواج گفتم

مامان دوقلوهام ، شاغلم ، سعی میکنم برای همسرم و دخترام کم نزارم.

هرچند من با همین متد حتی حالا که هشت ساله متاهلم و دوتا بچه دارم هنوز شوهرم مثل پروانه دورم میگرده...میگه میخوام تو هم همون اندازه که من دوستت دارم ، دوستم داشته باشی.

دوستش دارم ها...ولی زیاد بروز نمیدم....به مردا نباید زیاد رو داد خخخخ

بنظرم هرادمی چه زن چه مرد از قربون صدقه زیااااد زده میشه مخصوصا اگه حرفا تکراری باشه.. مثلا فک کن ر ...

دقیقا منم انگار حرفاشو نمیشنوم دیگه وقتی شورش دربیاد

یا تو خونه همش بخواد از پشت بغلم کنه و خودشو بهم بچسبونه گاهی عصبی میشم.

اگه ولش کنم و بهش رو بدم هرشب رابطه میخواد.

باید تعادل رو حفظ کرد که شورش درنیاد

بنظرم هرادمی چه زن چه مرد از قربون صدقه زیااااد زده میشه مخصوصا اگه حرفا تکراری باشه.. مثلا فک کن ر ...

منظورم هر روز نبود مثلا هر چند روز یبار یا وقتایی که ناراحتم کرده بود یا وقتایی که مریض بودم چه حس خوبی بود نمیدونستم مردا هم خوششون میاد 

منظورم هر روز نبود مثلا هر چند روز یبار یا وقتایی که ناراحتم کرده بود یا وقتایی که مریض بودم چه حس خ ...

خب شما گفتی قبلا یکی بوده خیلی قربون صدقت میرفت من از اون لحاظ نظردادم ☺

خدایاشکرت
2706