2733
2734
عنوان

یه واقعیت جالب تو نی نی سایت:)

363 بازدید | 48 پست

نمیدونم چرا همه همون اخلاقیات و یا شوهری رو دارن که استارتر داره:)

مثلا یکی تاپیک میزنه که شوهرم دست بزن داره. بعد سریع یکی زیرش مینوسه: وای من توام یا تو منی؟؟:)) دقیا شوهر منم کبود و سیاهم میکنه هرشب.

یکی تاپیک میزنه شوهرم خیلی خوبه و مهربونه بعد دوباره میان زیرش مینویسن: آره واقعا قرررربون شوهرم برم اینقدر ماهه خیلی هوامو داره:)

طرف میگه شوهرم بهم خیانت کرده بعد همه زیرش می نویسن: دقیقا همین دیشب تلگرامشو چک کردم هم زمان با 250 نفر در ارتباطه ذلیل شده:)

(البته این که میگم همه واقعا منظورم همه نیست. یه جوراییم این تاپیک جنبه ی شوخی داره و گرنه همتون گلید:)

ببخشيد وسط نقل نباتتون

اون سياه و كبوده

ن كبود و سياه😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

عضویتت مبارک

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعد میگن تاپیک خوشبختی همه میاان میگن من خوشبختم

اون تاپیکای کتک و خیانتم همش من بودم😐

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2738

بخندم؟😐

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

خب باهوش همه قشر ادمی اینجا هست دیگه کاملا طبیعی این پستا😑

من همیشه به کارنامه‌ام با این دید نگاه میکردم که عیب نداره نوزده برادر بیستِ،🤗هجده خواهر نوزدهه🙃، هفده داداش ناتنی هجدهِ☺، شونزده آبجی کوچیکِ هفدهِ🙂، همینجوری پیش میرفتم تا اینکه😮یه بار چاهار و نیم شدم😥حساب کردم دیدم میشه نوه عمه ی پسر خاله ی ۲۰😕😂😂

خانمها کلا میخوان همدردی کنن 

من رفته بودم همراه یکی از بستگان تو بیمارستان یعنی هرکدوم یه دردی میگفتن بقیه هم اون درد داشتن

داشت کار به سرطان میرسید که خدا روشکر این فامیل ما مرخص شد 

خب یکی که تجربه ی استارتر یه تاپیک رو داشته باشه وقتی موضوع تاپیک رو ببینه میاد تو تاپیکش دیگه!! 😐😐😐

تاپیک تو تاپیک شد😐😐

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2706