1110
648

امشب خیلی به خودم رسیدم که با شوهرم......داشته باشم..ولی وقتی اومدم پیشش داشت فیلم...میدید منم گفتم نگا نکن بدم میاد اونم به حرفم گوش نکرد تا اخرش نگا کرد و میخواس یکی دیگ نگاه کنهمن گفتم پس من میخوابم  رفتم بعدا وقتی اومدم پیشش خوابیده بود خواستم بیاد رو تخت بخوابه..بیدار شد گف دیگ بهم دس نزن دیگ هیچ وقت باهات ....خواهم داشت..گفتم مقصرم هستم گفت برو ولم کن حوصلتو ندارم😢

عاشقتم سمیر م 😍😘

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

892

چه عادى ميگى فيلم ... ميديد

چرا برخورد جدى نكردى باهاش تا حالا؟

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

خب ازبس ازون فیلما و چیزامیبینن دیگ اززنای خودشون خوششون نمیاد!!من بودم دهنشوسرویس میکردم

جلومن جرات داره نگاه کنه😠😠

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
اینهمه با شوهرت مشگل داری باز شوهرت تنها افتخار زندگیته

گقت بی جنبه ها نیان😆😆😅😅

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست
1103

دست پیش گرفته پس نیفته .. یکی میزدی ب فلان جاش تا فیها خالدونش درد بگیره

اگه صبح بیدار شدید و به جای فحش به زندگی،خورشید بهتون لبخند زد و پرنده ها براتون آواز خوندن .. تک خوری نکنید،مارو با ساقیتون آشنا کنید:)
1091
835