2703
2553
عنوان

نو عروساااا بیاید کارتون دارم

139 بازدید | 9 پست

برنامتون چیه؟؟؟؟چیکار میکنید؟؟روزتونو چگونه میگذرونید؟؟؟کی میخواید نی نی بیارید؟؟؟؟خونه دارید یا شاغل؟؟؟با چی سرگرم میکنید خودتونو؟؟؟؟؟؟؟؟

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
شاغل ...بچه که اصلا نمیخوام ...فعلا همینطوری داره خوش میگذره 

چون شاغلی سرت گرمه دیگه

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
تقریبا 7-8سال دیگه . خونه دارم . صبح که بیدار میشم خونه تمیز میکنم ناهار میزارم شام میزارم نی نی سای ...

پس چرا من همش در میرم از زیر کار من فقط شبا میتونم بشینم تو خونه ناهارو ک میخوریم شوهرم که میره راه میفتم میرم خونه مامانم و فک و فامیل

منکه بخاطر کار شوهرم ارشد و کارمو گذاشتم کنار تا ۸ سال دیگم نی نی نمیارم... خودمو با تفریحات سرگرم میکنم و همراه شوهرم ماموریتهاشو میرم یا خونه بابامم یا خونه باباش..

2714

نو عروس که نیستم ولی همه میگن تا وقتی بچه نیاری نو عروسی

2سال عقد بودم 3سالم خونه خودمم

ارشد میخونم

بچه دوست دارم زیاد ولی منطق فعلا میگه نه و همسرمم نمیخواد

برنامم که فعلا ارشد 

سایه ات از سرمان کم نشود حضرت حق..
پس چرا من همش در میرم از زیر کار من فقط شبا میتونم بشینم تو خونه ناهارو ک میخوریم شوهرم که میره راه ...

من هفته ای یکبار با همسرم خونه مامانم و مادرشوهرم میرم . هر روز چه جور میتونی ؟؟؟