2737
2734
عنوان

وسواس و حساسيت شديد

285 بازدید | 29 پست

دوست من از وقتي ازدواج كرده دچار وسواس شديد شده

طوري كه هم خودش و هم شوهرش دارن عذاب ميكشن

ميگه بخاطر اينه كه اومدم تو خونه اجاره اي كه قبلا كسي توش بوده

الانم داره دنبال خونه جديد ميگرده كه اجاره كنه

شوهرش بيچاره داغون شده

راهكار بدين چكار كنه بيچاره

خدايا خودت حافظ پسرم باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مثلا رفته يه خونه ديده همه چيزش خوب بوده فقط ديوار دسشويي با كمد ديواري تو اتاق خواب مشتركه يعني دسشويي چسبيده به كمد ديواري ميگه كثيفه نميخوام

خدايا خودت حافظ پسرم باش

اصلا فاز وسواس ها رو درک نمی کنم بابا به خدا لذتی که تو شلختگی هست تو وسواسی نیست😂

جدا از شوخی  وسواس فقط با روان پزشک حل میشه و تمام

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2738

وااای.منم کلافم از این همه حساسیتو وسواس. بخدا دیگه دارم میمیرم. پوسته دستم داره از بین میره سر انگشتام میسوزه. لاغر شدم زیرچشمام گودرفته. از صبح تا شب دارم میشورمو ومیسابم دیگه کم آوردم. من خونم کلید نخورده بود بازم این فکرایه بیخود ولم نمیکنه

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜

میگن زندگی کردن بایه آدم معتاد راحت تراز زنگی کردن با یه وسواسیه

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜
2706