2737
2734

دوسه روز پیش دوستم توی گروه دوستانمون‌پیام گذاشت که بچه تورو خدا برای دوستم دعا کنید بچش گم شده اینم عکسشو مشخصاتش بعد 

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...

منم هی کنجکاو که چرا و چطوری .کجا گم شده 

حالا گم شده یا دزدیدنش 

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گفت نمیدونم دم در خونشون داشته بازی میکرده بعدا میره میبینه که بچه نیست 

اینام خونشون توی روستا 

میگفت شوهرم‌چند روزه سرکار نرفته همه مردم روستام باهم جمع شدن دنبال بچه که پیداش کنن

2738

قبلاً هم دزدی هم تجاوز و ...  همه چیز بوده اما کسی خبر نمیشده

اما الان همه چیز رسانه ای شده و اطلاع رسانی میشه 

خیلی وحشتناکه خدا خودش کمک کنه بهشون و بچشون پیدا شه 

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
گفت نمیدونم دم در خونشون داشته بازی میکرده بعدا میره میبینه که بچه نیست  اینام خونشون توی روست ...

تو روستا دیگه چرا اونجا بیشتر آشنان آخیییی مگه روستاشون خیلی بزرگه؟ چندسالشه

ای در دلم نشسته ، از تو کجا گریزم....

میگف اینجا که روستاس همه همو میشناسن‌ بچه گم‌شده حالا توی شهر گم شه که خیلی وحشتناکه

گفتم‌چند سالشه گفت ۵ سالشه 

پسره اسمشم‌ امیر عباسه خدا اینو بعد چند سال بهشون‌میده دیر بچه دارشدن

خیلی ناراحت شدم‌ دوروز بود از گم شدن بچه گذشته بود ۲ شب بود خواب نداشتم 

هوام وحشتناک سرد میگفتم اون بچه اگ‌بیرون باشه ک‌الان از سرما حتما مرده 

ای خدابه دل مادرش رحم کن 

میگف اینجا که روستاس همه همو میشناسن‌ بچه گم‌شده حالا توی شهر گم شه که خیلی وحشتناکه گفتم‌چند سالشه ...

مطمئنا هر دزدیده سریع میبره یه جا دیگه تو روستا که نگهش نمیداره. خدا کمک کنه به حق حضرت زینب پیدا بشه

ای در دلم نشسته ، از تو کجا گریزم....
2706