2726

اگه باردارین و وارد تاپیک شدین خواهشا برید بیرون،به خاطر نی نیتون تاپیک و ترک کنین،اگه بخونین مدیون نی نی های تو دلتون میشین

یه بارم که شده حرف گوش کنین و از تاپیک برین بیرون

خانما من دو روز پیش وارد پیج سفرکرده شدم که مربوط به بچه های اسمونی هست که چشمم خورد به یه کوچولویی به اسم زهرا که مشکل داره طفلک فکر کنم چند ماه بیشتر نداره،حالا یه لحظه از جلوی چشمام کنار نمیره ،فکر این که این بچه کوچولو داره درد میکشه خواب و خوراکمو گرفته

لطفا بیاین یه کم باهام همدردی کنین دارم خفه میشم

یه مبلغ ناچیزی هم کمکش کردم ولی بازم اصلا اروم نشدم

اولین باره انقدر زیاد تحت تاثیر قرار میگیرم،تا حالا ندیده بودم بچه به این کوچولویی زجر بکشه

الهی بمیرم براش ای کاش میشد من جاش درد میکشیدم  

خیلی داغووووونم  

خانمای قوی کجایین؟  

👨‍👩‍👧

مشکلش چی بود

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)

خدا ب آدمای قوی دردای بزرگتری میده ...مطمن باش اون جسمن کوچولو ولی روح بزرگی داره ..خداهست و ج این زجرهایی ک میکشه رو میده خدا تو قران گفته بعد هر سختی آسونی ..پس روزای خوب زندگی اونم میاد

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم چی بگم

واقعیت جامعس😔

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ای جانم عزیزم منم گاهی بچه 3_4ساله کارو ک میبینم عذاب وجدان میگیرم ک چرا من بچم بای تو رفاه نسبی باشه بعداون نادونا توسرما گرما توخیابونن بعدش یه کمک کوچولو میکنم ک حالم بهتر شه ولی بعدش دوباره میرم تو فکرشون😢

عزیزم من خودم روحیم از تو بدتره چند وقت پیش یه سگ رو تو خیابون دیدم اونقدر لاغر بود استخوناش زده بود بیرون نشستم واسه اون گریه کردم بابام راز بقا می دید مامان بوفالو داشت بجوش نجات میداد که گیر تمساح افتاد چشمم خورد گریه کردم که بابام گفت بیا برات باب اسفنجی بزارم!!

کفت زندگی همینه دیگه 

حالا تو که انسان از جنس خودمون دیدی درد می کشه طبیعیه ناراحت شی

من با این حرف همیشه خودمو آروم می کنم میگم خدا هست 

ای جانم عزیزم منم گاهی بچه 3_4ساله کارو ک میبینم عذاب وجدان میگیرم ک چرا من بچم بای تو رفاه نسبی باش ...

اونا فرق دارن باز خداروشکر سالمناین طفلی همش چند ماهشه انگار

👨‍👩‍👧

من پارسال تو اینستا بچه هایی که بیماری پوستی پروانه ای داشتن رو دیدم هر روز نگاه میکردم گریه میکردم بدنشون پُر از زخم هر روز باید پانسمان میشدن حساب کن رو بدنشون هیچ پوستی نبود انگشتای دست و پاشون به مرور از بین رفته بود اکثرا هم خانواده فقیر به نظرم بیشترین زجر برای اوناس .یکیشون بود فاطمه پدرش میگفت هر روز که میخواییم پانسمانشو عوض کنیم همه مون باهاش گریه میکنیم انقدر که این بچه از زخماش زجر میکشید خدایا به حق این ساعتها هیچ کسی مریض نباشه هیچ بچه ای جلوی پدر مادرش زجر نکشه

2706