2737
2734
عنوان

پسر چهار ساله خجالتی

408 بازدید | 9 پست

سلام .پسرم اعتماد به نفس خوبی داره تو خونه همه کاراشو خودش انجام میده ولی خیلی خجالتی واصلا اجتماعی نیست تو خونه خیلی حرف میزنه ولی تو جمع همه میگن مگه لاله. تو جمع با بچه ها بازی نمیکنه من میفهمم خیلی اذیت میشه از این کمرویی. مهدم گذاشتمش ولی فایده نداره . من در مقابل این کمرویش تا حالا عکس العمل خاصی نشون ندادم به نظرتون بهترین راه چیه ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصلا نباید مورد شماتت قرارش بدین ...یه علتی داره ..احیانا شما خیلی رفتاراشو تصحیح نمیکنید یا کمالگرا نیستید تو تربیتش ؟؟؟باهاش در این مورد صحبت کنید ولی نه اینکه طوری جلوه بدید که یه عیب محسوب میشه 

بهترین کار فقط محل ندادن به این رفتارش پسره من اللن 5سالش اینجوری . البته با یزرگترا دیر اخت میشه ولی بجه هااا سریع . البته اینجوذی نبود یه ساله با باباش باشگاه رفت همه مردا بزرگ و رفتارشونو دید خیلی صممیمی کلااا 180عوض شد خجالتی هست حرف نمیزنه اصلا با هیچکس حتی بخواد شعر واسه شوهرم بخونه ولی به روش نمیاریم

عزیزم تشویقش کن برای اجتماعی شدن وقتی با کسی دوست شد خیلی بهش بها بده 

یا حتی میتونی براش ستاره بدی و بعد چند تا ستاره براش جایزه بخری ولی به خودش بگو که چون رفتارت با دیگران خوب بود و من و بابا رو خوشحال کردی این هدیه رو برات خریدیم 

دیگه بعد چند بار روتین میشه براش اجتماعی شدن 

2738