2737
2739

دختر۲ سالشه دوهفتس شروع کردم ک از پوشک بگیرمش هنوووز موفق نشدم با اینکه اینقدرر باهوشه و زرنگه جیششو ک میکنه بعد میگه بعضی وقتام ک اصلا نمیگه.خودم هر ۱۰ دقیقه یا ۲۰ دقیقه میبرمش اما همین ک از دسشویی میایم بیرون توی شلوارش جیش میکنه

یه هفته دوباره پوشکش کردم که یادش بشه بعد دوباره شروع کنم امروز دوباره شروع کردم اما بازم ج

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شورت آموزشی استفاده کن. الانم هوا سرده سخته کنترل ادرار بچه 

همین کارو میکنم

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...
بقيه چجوري ميگيرن؟ميخاي اول باهاش حرف بزن 

بخدا موندم کلافم کرده دوهفتس درگیرشم 

بقيه چجوري ميگيرن؟ميخاي اول باهاش حرف بزن 

باشه 😆

شنیدم بچه ها تو سه مرحله یاد میگیرن که دستشویشونو بگن

اول جیش میکنن بعد تازه میفهمن جیش کردن 

مرحله بعدی همزمان با دستشویی کردن میفهمن

مرحله اخر میشه اونی که شما میخوای که قبل اینکه جیش کنه حس کنه دستشویی داره.

صبور باشین درست میشه

2738
شنیدم بچه ها تو سه مرحله یاد میگیرن که دستشویشونو بگن اول جیش میکنن بعد تازه میفهمن جیش کردن  ...

وااای زندگیم همشو نجس کرده خداااا

من ففط به همین دلیل از بچه بدم میاد این یکار نبود ایکاش    

خیییلی بده خیییییلی اعصاب نمیمونه برات

دختر من هم دوبار بعد دوسالگی اش از پوشک گرفتن شروع کردم هر کاری میکردم بازم تو شلوارش رو فرش میکرد باز سوم ۲ سال ۶ ماهش شد روز اول همکاری کرد و یه روزه گرفتم اصلا باورم نمیشد

عاشق‌ِ ِآرامش ِ إسمتَم خُـــ ــــدا.......

زوده گلم بگذار بعد عید هم هوا گرم میشه هم کوچولو شما بزرگ تر و عاقل تر 

صبوری کن صبوری کن صبوری 

ذکر موقع پوشک گیری 😀😀

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمیگردم 
با خودتت ببر دست شویی خودتت جیش کن وهی بگو جیش ببین این جوری نتیجه میگیری بزار اونم جیش کنه 

باورکن همین کارو میکنم ح

جیش میکنم میگم‌نیگا مامان جییش کرد بعد میگه آفرررریین 

بعد میگم حالا عسل جون جیش کنه 

بعد اخم میکنه میگه جیش ندااالم 

پاهام درد میگیره دیگه از دستش میام‌بیرون بعد بلافاصله توی شلوارش جیش میکنه 

اون😊

من😤😤😡😡😡😠

2706