2703
2553

بچه ها اگه در باره درمانش اطلاعات دارید یا خدایی نکرده دیدید کسی این بیماری وداره و در مان شده بهم بگه داییم شدید این بیماری و داره رسیده به استخونش😭😭😭😭

خدا جون مرسی بابت تمام داده هات و نداده هات

یه نوع بیماری خود ایمنی هست،سیستم ایمنی به خود فرد حمله میکنه،خفیفش رو دیدم اطرافیانم داشتن ولی هیچکدوم رو نشنیدم به استخوان برسه !

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

پدر شوهر من داره 

وقتي استرس نداره و ادويه و گوشت و اينا نميخوره بهتر ميشه 

اما نه به شدني كه ميگي. 

بچه هاي داييمم داشتن ولي خود به خود بزرگشدن خوب شدن 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2714
کسی و دیدی شدید باشه خوب شه؟؟؟؟ 

اره خوب میشه من دیدم با چشم خودم .

مشهد نمیتونه بیاد .

و اینکه جاهایی که گرفتار ه هر شب روغن شتر مرغ اصل بزنه خودتون دنبشو بگیرید اب کنید اینجوری نینوید روغتشه .

من دختر دوستم که 10ستلشه الان همه مدل دکتر رفت خوب نشد . بعد با همین روغن خوب شد . زانوهاش و ارنجش و قدزک پاهاش وحشتناک دستاش . 

ولی دکتر سرایانی هم 100درصد درماتش میکته همون اول بری میگه صددرصد.  با طب سنتی که حجامت ولی خونریزی نداره من خیلیا دیدم تو مطبش خوب شدن حتی همکار داداشم اون بنده خدا تا خارجم رفته بود ولی این دکتر با همون حجامت خودش خوبش کرد . 

نگران نباشید الان درمان داره .

فقط استرسو دور کنید ازش ناامیدش نکنید .

بخدا درمان داره 

اره خوب میشه من دیدم با چشم خودم . مشهد نمیتونه بیاد . و اینکه جاهایی که گرفتار ه هر شب روغن شتر م ...

خدا خیرت بده انشالله بچه شما سالم وسلامت بیاد بغلت

خدا جون مرسی بابت تمام داده هات و نداده هات
کسی و دیدی شدید باشه خوب شه؟؟؟؟ 

بله خیلی بهتر شده. دکتر سنتی هست

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم