2410
2553
عنوان

ساک بارداری و جنین

396 بازدید | 13 پست

دوستان من امروز ۸ هفته تموم شد رفتم سونو ساک بارداری از ۵ دی که رفتم بزرگتر شده بود ولی اونموقع اصلا جنین نبودولی امروز با سونو واژینال جنین ۶ هفته و دو روزش بود .امکان داره چون من نامنظم بودم و با لتروزول باردار شدم ‌به خاطر این باشه. یه هفته دیگه جنین بزرگتر بشه ‌دکتر میگه عدم رشده ‌.😯 

من عضو قدیمی nasrin213هستم ‌😊😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم دکترگفت 9هفته ای رفتم سونو روشکمی گفت کیسه اب هست بچه نیست بیشعورمنو ترسوند رفتم سونو داخلی دادم گفت 6هفته ای الان هم رفتم تو 9هفته دیگه به حرف دکترا نباش همون 6هفته هستی شما هم دوهفته دیگه برو سونو بده برای قلب بچه ببین تشکیل شده یانه

منم دکترگفت 9هفته ای رفتم سونو روشکمی گفت کیسه اب هست بچه نیست بیشعورمنو ترسوند رفتم سونو داخلی دادم ...

یعنی نسبت به تاریخ پریودت عقب تر بودی ؟

2714
بمنم از رو سونو شکم گفت سقط شده..بعد واژینال گفت هست...بعد برای منم بچم ۱هفته اختلاف داره با اخرین ت ...

شما چند هفته بودید اینو گفتن .

شما چند هفته بودید اینو گفتن .

اخه عزیزان دل چرا انقدر استرس و نگرانی ، قبلا که مادرا باردار می شدن اصلا این چیزا بود

خب همیشه سن جنین دو هفته از اخرین پری کمتره و این نرماله، اصلا به سونو گراف ها نمیشه اعتماد کرد کلا پزشکان، من خواهر رفته دستش رو عکس گرفته گفتن نه اصلا نشکسته از درد داشت می مرد رفت یه دکتر دیگه نشون داد گفت این عکس رو به هر احمقی نشون بدی می فهمه دستت شکسته حالا ببین اوضاع علمی کشور رو

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب آقایی که کلینکشون واقع در خیابان ولیعصر .داخل سایتشون کلی مقاله اعم از سرطان تیروئید و درمان آن، عفونت رحم و علائم آن ، سونوگرافی داپلر رنگی، تفسیر آزمایش ماموگرافی ، و سونوگرافی تعیین جنسیت دارند. تفسیر سونوگرافیو تفسیر سونوگرافی بیضه هم به صورت رایگان هستش بهتون پیشنهاد میکنم به سایتشون سر بزنید