2703
2553

سلام من سه ساله ازدواج کردم از همون اول شوهرم کاری کرد ک کلا رابطمو با همه دوستام قطع کنم به هیچ عنوانم حق ندارم خودم تنها حتی تا سر کوچه برم اصلا نمیزاره هیچ کلاس ورزشی یا سرگرمی هم برم همیشه تو خونه تنهام احساس میکنم افسردگی گرفتم ولی خودش همیشه با دوستاشه اگه یه روز نبینتشون میمیره خیلی خسته ودلسرد شدم اخه منم ادمم چرا من باید هیچ حقی نداشته باشم ولی خودش هرکاری دوس داره بکنه

ارزش نداره ادم‌بخاطر دوستاش زندگی رو به کام خودش تلخ کنه. یه مشاوره ببرش احتمالا بدبینی داره

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چ شرایط سختی خدا صبرت بده

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2714

اینها مسایلی هست که قبل از ازدواج خیلی باید نسبت بهشون حساس بود و باید شناخت کافی از طرف مقابل بدست آورد 

متاسفانه بعد ازدواج اینطوری باعث گرفتاری میشه 

باید باهاش صحبت کنی و نیازهات رو بگی 

اگه قبول نکرد میتونی از یک بزرگتر یا کسی که روی همسرت نفوذی داره بخوای باهاش صحبت کنه 

اگر راضی میشه مشاور برید

بهرحال روی خواسته هات اصرار کن تا شاید کوتاه بیاد  

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
میگه من مردم عیبی نداره ولی تو زنی نباید تنها بری 

دوره این حرفا گذشته...شما که برده نیستی باید در مورد خواسته هات صحبت کنی و بدستشون بیاری اینجوری پیر میشی انسان بجز همسرش به خانواده و دوستاشم احتیاج داره همونجور که شوهرت این حقو به خودش میده باید به شمام حق بده 

خوشا بحال کسیکه ایمان و اعتمادش را به من از دست ندهد.
2706