1147
44

سلام من سه ساله ازدواج کردم از همون اول شوهرم کاری کرد ک کلا رابطمو با همه دوستام قطع کنم به هیچ عنوانم حق ندارم خودم تنها حتی تا سر کوچه برم اصلا نمیزاره هیچ کلاس ورزشی یا سرگرمی هم برم همیشه تو خونه تنهام احساس میکنم افسردگی گرفتم ولی خودش همیشه با دوستاشه اگه یه روز نبینتشون میمیره خیلی خسته ودلسرد شدم اخه منم ادمم چرا من باید هیچ حقی نداشته باشم ولی خودش هرکاری دوس داره بکنه

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

چ شرایط سختی خدا صبرت بده

بعد چند سال اتفاقی دیدمت                                انگار یکی پاهامو پابند زد 😢                                        با یه بچه رد شدی که خیره شد به من یه لبخند زد 😊 اتفاقی دیدمش چقد شبیهه تو مثه ماهه💔                         سهم من سکوته و ادامه ی مسیرو این راهه🎶🖤
8

اینها مسایلی هست که قبل از ازدواج خیلی باید نسبت بهشون حساس بود و باید شناخت کافی از طرف مقابل بدست آورد 

متاسفانه بعد ازدواج اینطوری باعث گرفتاری میشه 

باید باهاش صحبت کنی و نیازهات رو بگی 

اگه قبول نکرد میتونی از یک بزرگتر یا کسی که روی همسرت نفوذی داره بخوای باهاش صحبت کنه 

اگر راضی میشه مشاور برید

بهرحال روی خواسته هات اصرار کن تا شاید کوتاه بیاد  

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
میگه من مردم عیبی نداره ولی تو زنی نباید تنها بری 

دوره این حرفا گذشته...شما که برده نیستی باید در مورد خواسته هات صحبت کنی و بدستشون بیاری اینجوری پیر میشی انسان بجز همسرش به خانواده و دوستاشم احتیاج داره همونجور که شوهرت این حقو به خودش میده باید به شمام حق بده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشا بحال کسیکه ایمان و اعتمادش را به من از دست ندهد.
1167
میگه من مردم عیبی نداره ولی تو زنی نباید تنها بری 

امان از این فرهنگ مرد سالار! 

ولی یه سوال، بعد سه سال که با دوستات نرفتی بیرون چطوری هنوز دوستاتن؟ من اگه یه بار به دوستم زنگ بزنم و صبر کنم دفعه بعد اون زنگ بزنه رابطه به فنا میره! 😂

1183