2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ی بار دعوامون بود کلی فوش بد بهش داده بودم خیییلللللی بد .بعد درمورد رابطمونم حرف زده بودم بعد زنگ زد داداشم اومد کل پیامارونشونش داد. مردم ازخجالت. ی بارم ب خاهرش فوش خیللللی بدی دارم رفت بهشون گفت☺

همونlia73 سابقم
دس روم بلند کرد😔

منم امروز ظهر کتک خوردم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2714

هیچی الان با هم خوب و خوش داشتیم میخندیدم گفت چاق شدی گفتم‌میدونم دوباره گفت گفتم خودم‌میدونم یهویی برگشت یه قسمت از پوستم کشید گفتم ول کن دیگه بابا توهم‌ میدونم چاق شدم یهویی زد کنترل شکست قهر کرد رفت  منم اومدم اتاق واقعا دلم شکست چیزی نگفتم بهش 😑

ی بار دعوامون بود کلی فوش بد بهش داده بودم خیییلللللی بد .بعد درمورد رابطمونم حرف زده بودم بعد زنگ ز ...

چ خبرچینه😂😂😂

واسه ی خوشبختیه من و همسرم صلوات بفرسین لطفا😍😘

هیچ وقت حاضر نیستم بخاطر کسی بمیرم من برا خودم زندگی میکنم هیچکس ارزشش از عمر من بیشتر نیس...

این حرف دلم بود  ربطی ب همسرم نداره .راضی ام ازش

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

همین امشب قرار بود بریم بیرون خودش اماده شد من گفتم بزار فیلم تموم شه اماده میشم میریم اونم گفت باشه چن دقیقه بعد یکی از فامیلاش گفت سوییچ ماشینتو میدی میخوام برم خونه ماشین ندارم اونم به راحتی سوییچو داد لباس خونگیشو پوشید خیلی ناراحت شدم به ثانیه نکشید طرف سوییچو پس داد گفت ماشین جور شد پاشد لباس پوشید گفت بریم! به نظرتون من باید میرفتم باهاش بیرون🤔

2706