2733
2739
عنوان

بانک اینده کی اشناداره

324 بازدید | 39 پست

لطفا کمک کنید

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏

انگار شایعه ورشکستگی شده توراخدا اگه کسی میدونه اطلاع بده تمام دارایی ماتوبانکه

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی شده مگه

نمیدونم انگار دوباره مردم شایعه کردن که ورشکسته شده مااول. پولامون توثامن بود اون ورشکست شد گذاشتیم اینده حالااونم میگه ورشکسته شده

2728

اي بابا هر دو ماه شايعه ورشكستگى بانك آينده ميدن 😐

چون ميخوان سودا رو بيارن پايين اينا رو شايعه ميكنن كه مردم پولاشون رو بردارن و بانك تحت فشار قرار بگيره مجبور بشه باز سودشو ببره بالا براى جذب پول مردم. 

اي بابا هر دو ماه شايعه ورشكستگى بانك آينده ميدن 😐 چون ميخوان سودا رو بيارن پايين اينا رو شايعه ...

خدالعنتشون کنه مگه مدیریت بلدن سودا بیارن پایین دوباره ارزو طلا سربه کهکشان بذاره

نه عزیزم راسته مردم اینجا چند روز جلو بانک جمع میشین کسی جوابگو نیس انگار

وای خدای من حالا چکنم 😭😭😭😭😭

2738
خدالعنتشون کنه مگه مدیریت بلدن سودا بیارن پایین دوباره ارزو طلا سربه کهکشان بذاره

اره ديگه الاكلنگ درست كردن واسه مردم . هى سودا رو ميارن پايين طلا و ارز و قيمتا سر به فلك ميذاره، باز سودا رو ميبرن بالا كه به زور سود، سرمايه سرگردون مردم رو جمع كنن. 

چرا بانک دولتی نمیزاری راحت باشی.من خودم دیدم اگه نمیدیدم بهتون میگفتم شایعه اس.

خوب سود نمیدن 

2706