1232
1226

تو ماه دوم بارداری هستم،فردا باید برم سونو،چیا بخورم تو این ماه بچه باهوش باهوشا بشه،اصلا تو ماه دوم چیا باید خورد،دوم اینکه کش پام درد میکنه،تنگی نفسم دارم طبیعیه؟؟؟؟؟؟

میگن کندر رو فقط باید ماه سوم بخوری وگرنه بچه بیش فعال میشه.

تغذیه سالم داشته باشی و خونرسانی به مغز جنین خوب باشه بچه باهوش میشه + هوش پدر و مادر هم که مطمئنا تاثیر داره

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

عزیزم منم شنیدم کندر خوبه تو ماه سوم ..ولی هیچ چیز اندازه غذای سالم و میوه و سبزیجات خوب نیست ..فولیک اسید مرتب بخور.فولیک بچه رو باهوش میکنه.اب انار بخور.الانم فصله اناره.به.سیب .تغذیه سالم بهترینه.تنگی نفس به خاطر تغییر هورمونهاس.طبیعیه.روغن و غذاهای چرب کمتر بخور.انشالا نی نیت سالم و صالح و باهوش بدنیا بیاد

برای شادی روح پدرم صلوات .ممنون
میگن کندر رو فقط باید ماه سوم بخوری وگرنه بچه بیش فعال میشه. تغذیه سالم داشته باشی و خونرسانی به مغ ...

ماه سوم کافیه بخوریم؟؟ ماه های دیگه نیازی نیست؟؟ 

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وقتی ماه سوم شروع شد کندر بخور البته فقط تو ماه سوم بعدش ادامه نده چون برای جنین خوب نیست  بیش فعالش میکنه اندازه ی عدس کافیه. یا به جای اون مویز بخور. در کل آجیل،تخم مرغ،شیر،ماست ،عدس، گردو، اسفناج،موز.......

8
ماه سوم کافیه بخوریم؟؟ ماه های دیگه نیازی نیست؟؟ 

ماههای دیگه رو دکترم گفت ضرر داره و بچه هم بیش فعال میشه منم کلا نخوردم

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏
من از تقریبا یک سال قبل بارداری مرتب فولیک خوردم تا زایمان.الانم ماشالا چسرم باهوشه

منم تصمیمم همین بود اول چکاپ بعد باردار. شم.ولی ناخواست باردار شدم.خدا حفظ کنه پسرتو💜

1167
منم تصمیمم همین بود اول چکاپ بعد باردار. شم.ولی ناخواست باردار شدم.خدا حفظ کنه پسرتو💜

ممنون عزیزم.مرتب فولیک بخور..اب میوه زیاد بخور.غذاهای مونده اصلا نخور.شیر زیاد بخور.انشالا نی نی خوشملت سالن بدنیا بیاد 

برای شادی روح پدرم صلوات .ممنون
من از تقریبا یک سال قبل بارداری مرتب فولیک خوردم تا زایمان.الانم ماشالا چسرم باهوشه

عزیزم فولیک چند خوردی من قبل از بارداری نامنظم ۱میخوردم الانم ۱ دکتر هیچی نگفت بم

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از ۳ سال حامله شدم برای سلامتی کنجدم صلوات بفرستین مرسی😘😘😘😘