2737
2734
عنوان

ختموگروهی به نیت ۷۲ تن شهید کربلا

| مشاهده متن کامل بحث + 13757 بازدید | 1259 پست
[QUOTE=80000788]الهی بمیرم خدا خودش شفاشو بده،خدا به بچه هاش رحم کنه....خدا بیشتر از همه به دل مادرت ...

بله متاسفانه زیاد شده،انشالله که مریضای شماهم شفا پیدا میکنن فقط باید از ته دل امید داشته باشین به خدا....مبادا ناشکری کنین

لطفا واسه شادی روح دخترم و تمام اموات صلوات بفرستین😢😢😢

سلام عشقم من تسبیح امروزم روفرستادم میگم هرروز بیام بگم که فرستادم یا نه

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دعا کنید

انشالله که هرچی از خدا میخواین برآرده به خیر بشه و عاقبت به خیر بشین

اللهم صل علی محمد وآل محمد 

یا امام حسین شفاعت این خانومو بکن پیش خدا آبرو داری کن نزار این خانوم از محفلت دست خالی برن

بله متاسفانه زیاد شده،انشالله که مریضای شماهم شفا پیدا میکنن فقط باید از ته دل امید داشته باشین به خ ...

ممنونم عزیزم انشاالله،فقط امیدمون به خدا، کل امسالمون داره با مریضی و زجر و عذاب میگذره نمیدونم دگ حکمت خدا چیه سپردم به خودش

2731
برادرم هستن   ،سرطان ریه که غدد لنفاوی بدنشم درگیر کرده و شیش ماه شیمی درمانی شده و الان دکترش ...

خدايا به حرمت سيد الساجدين، مريض مصلحتي كربلا خدا شفاش بده. 

تانريم يالنيزجا سندن رجا ادييوروم ..... يارديم اد بانا........  
کاربر پلنگ صورتی اسبق قطع دسترسی شده که نمی تونین صداش کنین. تکلیف چیه الان؟ کاربر دیگه ای جایگزین م ...

عزیزم اسامی تمام خانومایی که قراره اسمشونو خط بزنم و یه نفر دیگه جایگزینشون بشه رو فردا اعلام میکنم،و الویت با کسانی هست که اول ازهمه درخواست کرده بودن تو این ختم شرکت داده بشن

ممنونم عزیزم انشاالله،فقط امیدمون به خدا، کل امسالمون داره با مریضی و زجر و عذاب میگذره نمیدونم دگ ح ...

ماهم امسالمون کلا با مرگ عزیزان گذشت برامون دختر منم اخریش بود 

2738
سلام عشقم من تسبیح امروزم روفرستادم میگم هرروز بیام بگم که فرستادم یا نه

سلام عزیزم قبول درگاه حق نه عزیزم لازم نیست،فقط بعضی اوقات بیاین اعلام حضور کنین که خدایی نکرده مدیون اعضا نشیم

آخی عزیزم انشاءالله خدا رحمتشون کنه خیلی سخته    دخترتون چند سالش بود؟

۱۶ ماهش بود،البته من همه جا گفتم ۱۵ ماهش بود بخاطر اینکه اصلا تو خودم نبودم و حساب همه چی از دستم رفته بود و واقعا مغزم کار نمیکرد،ولی الان که کمی به خودم اومدم میبینم که ۱۶ ماهش بود

۱۶ ماهش بود،البته من همه جا گفتم ۱۵ ماهش بود بخاطر اینکه اصلا تو خودم نبودم و حساب همه چی از دستم رف ...

وااای عزیزم خیلی سخته چون من خودمم دختر یازده ماهه دارم خیلی ناراحت شدم، برای چی فوت کرد البته اگه دوست داشتی بگو

ماهم امسالمون کلا با مرگ عزیزان گذشت برامون دختر منم اخریش بود 

عزیزم خیلی ناراحت شدم تو تاپیکات خوندم علت فوت دخترت   الان دخترت تو بهشت،ایشالا خدا هرچه زودتر دامنت سبز کنه و دلت آروم کنه  

وااای عزیزم خیلی سخته چون من خودمم دختر یازده ماهه دارم خیلی ناراحت شدم، برای چی فوت کرد البته اگه د ...

خدا دخترتو برات نگه داره هیچی تو این دنیا واسه آدم اولاد نمیشه قدرشو بدون و بخاطرش روزی هزاربار خدارو شکر کن

خدا دخترتو برات نگه داره هیچی تو این دنیا واسه آدم اولاد نمیشه قدرشو بدون و بخاطرش روزی هزاربار خدار ...

عزیزم ایشالاااا خدا هرچی زودتر ی. نی نی سالم بهت بده و دلت شاد کنه،منم هر بار شیر دادنی به دخترم حتما دعات میکنم دوباره خدا دخترت بهت برگردونه  

2706